Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonat vagy vonatpótló busz?

Vonat vagy vonatpótló busz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az elkövetkezendő időszakban sokat kell majd járnom Pestre Tatabányáról, és vissza.. Szerintetek melyik jobb választás?:

Keletiből helyjegyes vonattal utazni, vagy Bicskéig elmenni vonattal, és ott vonatpótló busszal menni?

A helyjegyeset igazából nem szeretem, mert egyszer voltam valami Transilvania nevűn, és szó szerint rengetegen voltak, és a helyemet is elfoglalták… (vajon szombatonként is várható, hogy ilyen sokan lesznek?)

De hallottam, hogy a pótlóbuszon meg gyakran kell állni, mert ott is sokan vannak..

Mi a jobb?



2023. szept. 29. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

most mindegyiken sokan vannak, mindegy mivel szívsz.

A romániából jövő vonatok meg mindig tömve vannak.

2023. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de jó :/ ha ilyen helyjegyesen fullra tele van, és tegyük fel a helyem is elfoglalták, ezért állok valahol, az nem baj, nem?
2023. szept. 29. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Országbérlet és helyjegyes vonat
2023. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Justinianus ***** válasza:
93%

Ha a helyemet elfoglalják, akkor (gondolom neked is van szád): Jó napot kívánok, elnézést, az az én helyem. Vagy feláll, vagy beleülök az ölébe. :)

Eddig amúgy 20 éve mindig mindenki felállt.

2023. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vonat megtelik, a jóval kisebb kapacitású busz is nyilván... bár ha helyjegyed van, és más elfoglalja, át kell adni. Elvileg...
2023. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vettem helyjegyet railjet-re végül.. az kabinos?
2023. szept. 29. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Railjet termes, kivéve a legmagasabb osztály
2023. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és ott mennyire várható hogy tele lesznek szombat 2 körül? vagy menjek mégis a romániaival? :/
2023. szept. 29. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha van (nem vonatpótló) busz, azzal menj! Ha van jogsid és autód, akkor azzal! A vonatot csak a legvégső esetben válaszd!
2023. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd, ha veszel helyjegyet helyed ugyan lesz, de mivel most nem kötelező a helyjegy, így irgalmatlan tömeg fog álldogálni körülötted mindenhol. Hangzavarban és fülledtségben ülhetsz a jól megérdemelt helyesen, hallgatva jó pár ember vasút szidását. A késést pedig legalább negyed órának számold.
2023. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!