Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Országbérlet mellé lehet...

IQ-Fighter kérdése:

Országbérlet mellé lehet ingyen előreválltott helyjegyet kérni a pénztárnál?

Figyelt kérdés

Üdv! Tegnapi nap hallottam egy olyan pletykát miszerint, ha valaki rendelkezik országbérlettel, akkor tud mellé ingyen helyjegyet igényelni a pénztárnál.


(Ez a helyjegy természetesen csak arra az egy járatra érvényes, amire kéred a jegyet és a busz indulása előtt legalább 15 perccel kell kikérni, mint normál esetben.)


Volán buszra szóló helyjegyről van szó.



Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2023. okt. 2. 16:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#3 Mert ebben ugye nyílván az lenne a pláne, hogy ha már veszel egy bérletet, ami az adott hónapban korlátlan buszozásra jogosít, akkor hagy ne kelljen mar még azért is fizetne, hogy felférjek rá…by the way


#4 ezt tudom és nem a felszállási sorend volt a kérdés, de legalabb nem irsz hulyeseget es masnak talan hasznos lehet. Koszonom a valaszod.


#5 de lehet. Azért köszi a választ.


#6 Te meg értelmi fogyatékos. Sajnálom, hogy ezt itt kell megtudnod.


#9 Szia, koszi a valaszt, hasznos volt. Erre voltam kivancsi. Irtam nekik en is es azonos valaszt kaptam.


#10 senki nem hiszi ezt. De osszefer a ket mondat. értelm.seg.: a sok helyjegyes, akik mar alapbol helyjegyet vesznek, prioritast elveznek felszallasnal a berletesekkel szemben. Es mivel sokan vannak, sokszor a berletes sor vege nem fer fel a buszra. Ezert akarok en is helyjegyet szerezni berleteskent, hogy fel tudjak ferni az aznapi utolso buszomra.:) de ha mar fizetek az orszagberleteer akkor nem akarok fizetni a helyjegyert, hiszen az nem az en hibam, hogy nem tudjak a keresletet (hely iranti keresletet, igen igy hivjak ezt a jelenseget) kielegiteni. Es nem ferek fel a buszra annak ellenere sem, hogy az elsok kozott allok be a sorba.


Koszonom a legtobbetek valaszat!

2023. okt. 30. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!