Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kerületen belül nézve a 13....

Kerületen belül nézve a 13. kerület vagy 11. kerület tömegközlekedése a jobb?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszúra nyújtom, hogy miért kérdezem, hátha vannak itt Budapestiek és segítenének meghozni a döntést.

Szóval lakásvásárlás előtt állok, évek óta a 14. kerületben élek, viszont itt nagyon kevés a szellemi munka. 3 fő lokációba látok munkahelyeket, azon a területen ahol én dolgozom: V. kerület XI. kerület és XIII. kerület. V. kerületbe semmiképp sem akarnék lakni.


Őszintén nem annyira tetszik sem a 13. kerület és a 11. sem, de a tömegnyomoros utazást egyre kevésbé szeretem a sok átszállással, szóval ebben a 2 kerületben szeretnék venni lakást magamnak.


Mivel pár dolgot felsorakoztattam de nem tudtam dűlőre jutni, most a helyi tömegközlekedést érdeklődném meg.

Metrozni nem szeretek, csak ha muszáj, de ez csak részben nyomó. A Bikás megállóval egyébként nincs bajom.


Szóval, ha kerületen belül utazgatna az ember és főleg busz, villamost használnék akkor a 11 lehetne jobb vagy a 13 jobb választás?



Ha konkrétabb helyek, akkor 13. kerületben a Szegedi út környéke


11. kerületben pedig Kelenföld, Bikás-park környékét közelíteném meg


2023. okt. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma, nem érdemes méricskélni… 13-ban talán több feltáratlan utca labirintus van
2023. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló, én csak azért választanám a 11-et, mert jobban ismerem.
2023. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11es meselnel róla egy kicsit? Mit szeretsz a kerületben, mit nem? Én nagyon nem tudok dűlőre jutni. Talán annyi, hogy a 11ben csak panellakást tudok venni
2023. okt. 20. 22:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Metró nélkül is pl szinte bárhova eljutsz, Gazdagrétet is beleértve, ehhez mondjuk személyes jó emlékek fűznek fiatalkoromból. Az pl szerintem egy aránylag jó rész, bár eléggé kint van. A Bikás park környéke sem rossz, onnan meg ugye nem csak metró megy. Szimpatikusabb, mint a 13, az nekem nagyon belváros már... igaz, 18. kerületi vagyok, ez meg vidék :)
2023. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!