Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Múltkor iskolából hazajövet a metrón futottam bele ebbe az esetbe. Felszállt 2 idősebb "hölgy" tolakodtak mint a barom. A metrón hatalmas tömeg volt alig lehetett moccanni. Ez a két "hölgy" egy fiatal csávót arrébb lökött és utána az én pofám mellett hisztiztek hogy mi az hogy nem engedi el őket. Jelzem a metró tele volt. Elkezdték szidni a fiatalságot és a végállomásnál az egyik öreglány fogta és nekitámadott a fiatal fiúknak aki nem tudta elengedhetetlen őket. A másik tartotta vissza konkrétan majdnem megvertek egy ártatlan csávót.



Mi a véleményetek erről? Ti hogyan reagáltatok volna?



#BKV #metró #nyugdíjas #Öreglányok #Idősek vs fiatalok
2023. nov. 3. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mit lehetne erre mondani? Barom minden korosztályban van.

Másfelé kell nézni, aztán ott kell hagyni őket, amint lehet. Ha nem lehet, akkor meg kiosztani. Nehogy már valami öreglány meg tudjon verni egy fiatal fiút.

2023. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok vagyunk és fejlődünk, csak visszafele.
2023. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleve a Fidesz is az tapló viselkedést népszerűsíti...


Aztán..30-as vagyok, és legtöbb konfliktusom a tizenéves "keménycsávókkal" meg a 60 felettiekkel van.

Utóbbiak többsége bunkó kioktatót, borzasztóan túlbecsüli a saját képességeit.

Nem tudom, hogyan reagáltam volna, hangulattól függ, az utóbbi években volt néhányszor, hogy hlyegyereket meg időset is kiosztottam.

nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!