Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mindig ilyen parasztok a...

Mindig ilyen parasztok a nyugdíjasok a vonatokon, van csak én fogtam ki most egy extra paraszt párost?

Figyelt kérdés

Ma felszólított egy nyugdíjas pár, hogy adjam át nekik a helyem, mert úgy is csak telefonozok, nekik meg tolószékes gyerekük van, és ha fékez a vonat, akkor elesnek és eltörik a kezük, és akkor nem tudják tolni a tolókocsiban :D


Egy ilyen 4-es székben ültem, a 2 másik ember velem szemben átadta nekik a helyet, és meg nem, és egész úton ezért úgy néztek rám mint a véres szarra kb.


2023. nov. 4. 17:06
 1/5 Justinianus ***** válasza:
92%
Nem, de olyan parasztok vannak, akik két emberről általánosítanak kétmillióra.
2023. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Múltkor én olyannal találkoztam aki ráejtette direkt a nehéz csomagját a lábamra, mert én a menetirány szerint ültem és ő akart ott de meg nem szólalt volna a nyomija. És nem ez volt az első eset. Azt hiszik, mert éltek mikor kihaltak a dinoszauroszok nekik mindent lehet.
2023. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért kellett volna átadni melléd is ülhettek volna.
2023. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Együttérzek veled, komoly lelki trauma lehetett, hogy két nyugdíjas csúnyán nézett rád.


Azért kíváncsi lennék az ő verziójukra is...

2023. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán fogok ki ilyet, de egyszer találkoztam egy hasonlóval. A vonat félig üres volt, rengeteg helye lett volna még máshova ülni. Nálam két nagy szatyor volt éppen, és mivel rövid távra mentem így beültem velük egy négyes üléshez. A szatyrokat a földre tettem én meg a külső ülésre ültem. Jött a néni és belém kötött, hogy mért nem teszem fel a tartóra a szatyrokat, mert ő oda akar ülni. Nem szoktam tiszteletlen lenni, de elzavartam, üljön le máshova.

Egyértelműen kötekedni akart velem, hogy utána elmondhassa a szokásos mondókát: milyen bunkók a mai fiatalok....

2023. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!