Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SZKT! Vettem egy 72 órás...

SZKT! Vettem egy 72 órás jegyet a Simple appban, mert nem tudtam, hogy a fedélzeten is tudnék. Mit tegyek? További lent.

Figyelt kérdés
Nincs érvényesítve, mert hiába próbáltam a qr kódokkal, nem sikerült. Bár az egy régebbi villamos volt, néhol foszlott a qr kód matrica széle, lehetett ez a baj? De mit csináljak, ha megint ez a fajta jön? Az újabb buszokon pl. menne? Legszívesebben visszatéríteném a pénzt, ami a simple szerint lehetséges is lenne, de nekem nem mutat ilyen funkciót. Ne ítéljetek el, fogalmam sem volt, hogy Szegeden lehet venni a járművön is.

nov. 24. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a mobiljegy appot használom, ott rámész a jegy részleteire,legörgeted az aljára és ott van visszatérítés gomb. Már ha tényleg nem érvényesítetted. Ha a kódot sikerült leolvasni csak közben megszakadt az adatkapcsolat, de a háttérben érvényesült akkor hiába keresed.
nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A fedélzeten viszont általában drágább, mint a többi helyen. Az appban még nem vásároltam, de azt tudom, hogy például a Széchényi téren az árusnál olcsóbb a vonaljegy, mintha fedélzeten venném.
nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az appban is fedélzeti árak vannak, ami abszurd, ezért nem is használom Szegeden a mobiljegyet. Nem mintha máshol olyan sokat használnám, mert országbérletem van ami a MÁV appban van és igyekszem olyan járatokat használni amire érvényes, amire nem azt kerülöm ha lehet.
nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 24/72 órás jegyek ugyanannyiba kerülnek minden felületen (app, fedélzeti automata, elővételes automata, pénztár). A vonaljegy drágább appon és fedélzeten, mint papíron.
nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!