Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan gxőzhetem le a metróval...

Hogyan gxőzhetem le a metróval kapcsolatos félelmemet?

Figyelt kérdés

Tudjátok milyen egy metrómegálló. Rosszul vagyok attól hogy ilyen keskeny. Mindig az jár a fejemben hogy valaki leesik oda.


Hogyan győzhet le ezt a szorongásomat?

Ti szerettek metrózni?



nov. 28. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szembenézés.
nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Milyen értelemben keskeny? Ugyanakkora biztonsági sáv van, mint egy vasúti peronon, és azon kívül sokkal szélesebb, mint egy vasúti peron.
nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Közlekedj bringával.

Na ott aztán majd jöhetnek a félelmek.

nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es minden nap metrózok így csak még fogom szokni.


2-es tudom de zavar hogy nincs korlát v mi 😂

Apám is ugyanezzel a félelemmel küzdött régen úgyhogy ez lehet örökletes. Mindkettőnknek az zavarta hogy sok az ember, és elég könnyű lesni a metró alá.

nov. 28. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Költözz olyan városba, ahol van peronfal.

Pl. Koppenhága.

nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a 2003-as kontroll című filmet!
nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonat elé is ugyanolyan könnyű beesni, az ráadásul nem is vészfékez be automatikusan, a vezető mire észrevesz pedig már késő, az nem áll meg addig. A metrón ahogy beesel áramtalanítják az egészet, a 4-es automatikusan, a többit a peronőr, de nagyon rövid idő alatt megtörténik, a metró pedig ennek hatására automatikusan vészfékez és hacsak nem pont akkor esel le amikor már az alagút vége előtt van simán megáll. Szóval a metró biztonságos ebből a szempontból.
nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj arra a részre ahol keskeny. Maradj ott ahol leér a mozgólépcső amig nem jön a vonat.
nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!