Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik azok a leggyakoribb...

Mik azok a leggyakoribb szabálytalanságok, amiket a BKK járművezetők munkájuk során elkövetnek?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedésből írom a szakdolgozatom. Olyanokra vagyok kíváncsi, hogy az elsőajtós felszállásnál oda sem figyelnek, ha valaki nem mutat jegyet, elfelejt megállni a megállóban, stb, jöhet bármi, ami ti vesztek észre a mindennapos közlekedés során.
dec. 8. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Elsőajtós buszon rendszeresen kezelek olyan jegyet, amit már korábban használtam. Eddig összesen egyszer szólt érte a sofőr, de akkor is csak úgy vicceskedve, hogy "sok lesz már rajta a betű" (igen, betűt mondott) :D Olyan is volt, hogy nem működött a jegykezelő, mire a sofőr elvette tőlem a (használt) jegyet, betépte és visszaadta.
dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9, Vagy csak nem akartam túlbonyolítani, hosszúra venni a kérdést. Ez meg sem fordult a fejedben, igaz!? Szerencsére rajtad és a másik okostojáson kívül úgy tűnik mindenki értette. Nektek meg marad ez, a felesleges okoskodás és kötekedés. Végül is ez is lehet siker az életben, bár az én meglátásom szerint kétes.


Mert ugye meg lehetett volna fogalmazni úgy is a kérdést, hogy:


"Mik azok a leggyakoribb szabálytalanságok, amiket a BKK-hoz tartozó BKV, és alvállalkozói, úgy mint Arriva és Volán alkalmazásában álló járművezetők munkájuk során elkövetnek?"


Ugye mennyivel jobb lett volna így!?

dec. 9. 12:33
 13/17 anonim válasza:
49%
Kérdező, de törődj ezekkel! Azolit csak frusztrálja, hogy ő csak egy nehézgépjármű vezető, te pedig egyetemi szakdolgozatot írsz. Amit ő sosem fog.
dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Piroson/sárgán áthajtás

Sávváltási szabályok megszegése

Útburkolati jelek figyelmen kívülhagyása

Elsőbbségadási szabályok ignorálása

dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyorshajtás nem egyszer, piroson is van, amelyik lazán átmegy... anyukájukat biztos féltik a csuklástól, ha nem tartják a menetrendet :)
dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A kötözködő cigányt nem rugdossák le a járműről.
dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Megallo kihagyás, pl 85os nem áll meg, mert azt hiszi ő 85e. (első 3 megallo maradt ki). Vagy várom a jövő buszt ott állok a megalloban (este 11kor) és nem látja, ott hagy. Következő villamos sztori, 6osnak hiszi magát a 4es. Elkanyarodik a Móricz felé. Amikor suliba mész és 653kor indul a buszod és a Móriczon már nem éred el és ezért elkesel... (715kor kezdtem kozepsuli alatt.)
dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!