Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma megbüntetett az ellenőr a...

Ma megbüntetett az ellenőr a villamoson és hamis címet adtam meg (de létező cím), nos ha nem megyek be? (bpvebben lent)

Figyelt kérdés
...és fizetem be 30 napon belül sem, akkor a levelet amit kiküldenek (már ha küldenek) akkor arra a címre küldik? Ahol lakok azt megtalálhatják? Nem írt le sem diák számot, sem személyi szám sem semmi ilyet. A nevemet adtam csak meg.
2010. okt. 21. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag nem neked fogják küldeni a büntetést,de velem már fordult elő ilyen,hogy csak nevemet adtam meg és hamis lakcímet,és mégis az én saját címemre jött.

Remélem neked szerencséd lesz ez ügyban :)

2010. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza fog menni a levél, ha hamis a cím. Ahol valóban laksz, azt nem hiszem, hogy egyáltalán keresnének, de remélhetőleg nem túl ritka a neved.
2010. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a nevem nem tudom h mennyire gyakori, de nem is ritka név. de nem Tóth, vagy Kovács a nevem.. :D

Am a cím, az egy létező cím, csak abban a házban már nem lakik senkisem, az egy üresen álló ház..

2010. okt. 21. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sorra jöttek hozzám egy bliccelő diák felszólító levelei. Már piszkosul untam. Betelefonáltam a Volánhoz, itt nem lakik ilyen nevezetű diák. Persze a diák csak blindre bediktált egy utca és város nevet, és pont az enyémet találta el. Jó móka lehetet, de nem nekem.
2010. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen adatokat adtal meg meg ezen kivul. Mondjuk igazan mondhattal volna legalabb masik keresztnevet.
2010. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesz semmi gond,ne aggódj.

Ráadásul több ezren csinálják ezt minden áldott nap.


Ha egy vonaljegy nem 300 ft lenne,hanem mondjuk 50 Ft,akkor senki sem bliccelne.

De így magukra vethetnek.

Nulla szolgáltatás nevetségesen magas áron.

2010. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!