Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tudok tenni, ha a buszon...

Mit tudok tenni, ha a buszon elaludtam, az ellenőr később jött, és megbüntetett?

Figyelt kérdés

Pest-Pécs útvonalon jöttem, dunaújvárosban kellett volna leszállnom, pakson büntetett meg. Péci vagyok, de Dunaújvárosi rokonaim vannak, így oda tartottam. De erről egyértelműen az jön le, hogy pécsre akartam menni....

Lehet ilyenkor tenni valamit???

Valamint, a csekken nagyon halványan van rajta a bírság.. Jóformán nem is látszik...Mennyit kellene fizetni?


2011. aug. 12. 11:10
 1/6 anonim válasza:
55%
miért adtad meg a rendes adataidat? Ilyenkor habizz be valami nevet és kész...nemkell a saját adataidat megadni, iratok meg nicnsenek nálad..am sztem számits olyan 6-7ezer ftra :SSS
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Volánnál sajnos nem olyan egyszerű kamuzni, baromi nagy a távolság két megálló között, simán "odarendelheti" a rendőrt a kaller.

Írd meg a Volán társaságnak /akik megbüntettek/, hogy mi a történet, hátha megúszod.

2011. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos fizetned kell. Függetlenül attól, hova akartál menni, tovább utaztál, mint ameddig a jegyed szólt. Ez tény. Nem a szándék, hanem a jegy számít.
2011. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
lehet bírság elengedést kérni szociális okokra hivatkozva egyedi elbírálás alapján... proba cserkó:)
2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Még így is olcsón megúsztad. Gondolj bele, ha autóval mész és vezetés közben alszol el ugyanezen az úton..
2011. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ezt a szociális engedményt hogyan kell intézni?
2011. aug. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!