Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » December 23-án a Kecskemétről...

December 23-án a Kecskemétről Fegyvernekre menő busz közlekedik, Mercisek?

Figyelt kérdés

"munkanapokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint"


Nem vagyok mercis, nem tudom hogy vannak a járatok, és a 23-a szombat ami nem hiszem hogy munkanap, de ki van írva aznapra, hogy "közlekedik".

Na én ennek nem hiszek, mert volt már olyan h kiirtak egy buszt X napra és mégse ment.


Szóval, valaki mercis, tudja h megy-e ez a busz 23-án,szombaton?


dec. 12. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Kettő ilyen busz is van, a 6:15-ös és a 14:15-ös.

[link]

Előbbi munkanapokon, valamint a MERCEDES-gyár munkarendje szerint munkanapot követő napokon, utóbbi munkanapokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint, kivéve hétfői munkanapokat, gondolom utóbbi érdekel.

A menetrendek.hu 23-ára írja, 30-ára nem, 16-ára sem írta.

De szerintem a legegyszerűbb megkérdezni a Volánbuszt.

dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A problémám csupán annyi, hogy ezt tavaly, meg idén is eljátszottuk pár hónapja, hogy ki volt írva hogyegy ez a busz, telefonon az ugyfelszolgalat is azt mondta hogy megy, 25 perccel indulás előtt már ott vártam, majd mikor eljött az indulás ideje sehol semmi, és megkerdeztem a helyi infó pultost, hogy ugyan mi van a busszal merre van, erre azt mondja, hogy "ja hát az ma nem megy" :D


Szóval inkább örülnék annak, ha egy mercis mondaná hogy igen, megy az a busz, mert ő biztos tudja, hiszen az ő "munkarendjéhez" van igazítva. Hátha 😅


Köszi a válaszod!

dec. 19. 06:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, viszont itt érdeklődni erről kicsit olyan, mint egy olyan tóban pecázni csali nélkül, amiben nem tudod, hogy van-e hal.

Még a Mercedest is meg lehet kérdezni, hátha válaszolnak: [link]

dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!