Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Beleültem a buszon valami...

Beleültem a buszon valami csöves húgyba, miért engedik fel ezeket?

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor már félúton voltam a munkába, akkor vettem észre, hogy beleültem valamibe. Odanyúltam és olyan büdös hajléktalan pisa szaga lett a kezemnek. Teljesen átázott a kétrétegű nadrágom. Miért engedik fel ezeket a buszra? Vagy legalább ne üljön le hugyosan az ülésre.

dec. 12. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a főnököknek kell a nagy dohány, nem alkalmaznak biztonsági őröket a végállomásokon legalább.

Nekem is van D jogsim, de le nem küldenék egy hajlékonyt, ki tudja mikor bök oldalba egy vajazókéssel, ilyen feltételekkel franc menne el sofőrnek M.O-n.

dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem kapok el semmit. Elugrottam új gatyáért meg alsóért, lefertőtlenítettem mindent és megmosakodtam. De ez nekem nagyon kellemetlen volt. Remélem valamit tesznek ez ellen. Én azért néha felküldetnék egy biztonságiőrt a járatokra, ha nem is állandóst, de szúrópróba szerűen.
dec. 12. 12:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt leülsz, egy pzs-t nyomj az üléshez. Van, aki csak a kezével áthúzza az ülést mielőtt leül. Általában azok csinálják, akik jártak már úgy, mint te.
dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat nem lehet tenni, hogy ne szálljanak fel, annyit tehetsz, hogy megjegyzed melyik járaton és mikor történt, vagy a rendszámot, és írsz az ügyfélszolgálatnak. Legközelebb a sofőrnek is szólhatsz, talán kiáll a forgalomból.
dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Budapesten az egyik gyorsjáratra a végállomáson szálltam fel. És egy hajléktalan is. Odamentem a vezetőhöz, hogy tegyen vele valamit, szállítsa le. A válasza az volt: mit csináljon ő vele?

Szóval én szálltam le fizető utas, mert nem akartam végig egy koszos, büdös emberrel utazni. Amíg a vezető nem szagolja és nem lesz tőlük rosszul, addig semmit nem tesznek velük.

Egy jó tanács: mindig ellenőrizd az ülést a kezeddel, mert akkor csak azt kell fertőtleníteni, és nem ülsz bele ilyesmibe.

dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért engedik fel őket, mert ha nem tennék, akkor egyből ugranának a nagy "jogvédők", hogy "Jaaj, rasszista/utálja a hajléktalanokat a sofőr/kalauz/BKV".
dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szennyezett ruházat pl. elég ok lenne a leszállításra, bár ez nem mindig látható/érezhető.
dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Na ezért is kerülöm a BKV-t mint a pestist. Nem csak ezért, de ez is egy ok. Nem fogok fizetni nekik egy kanyi vasat sem. Inkább megyek vonattal 2 átszállással + 3 km gyalog, mint a BKV-val ami 1 átszállás és 200 méter gyaloglás lenne.
dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A rossz hír az, hogy nemcsak hajléktalanok pisálnak és okádnak össze mindent...


Egyébként azért engedik fel, mert nincs ellenőrzés, nincs erre megfelelő személyzet. Nagybátyám buszsofőr, nem a BKVmál, de el sem tudom képzelni hogy a munkakörébe a kidobófiú szerepkör is belekerüljön. Azért életszerűtlen hogy megállónként ugráljon rendet tenni. Inkább nagyon aktív ellenőri és közteres jelenlét kellene, de hát akkor a BKV utasközönségének jó része is háborogna...

dec. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3as, azt fogom tenni mostantól, vagy ha nem muszáj le sem ülök.

9es, szerintem csak azok háborognának, aki nem vettek jegyet/bérletet meg talán akik szeretnek enni a buszon. Engem nem zavarna és legalább tisztaság lenne többnyire.

dec. 13. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!