Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megszűnik a BKV bérlet érvénye...

Megszűnik a BKV bérlet érvényessége a MÁV-START Zrt. és a VOLÁNBUSZ Zrt. járatain?

Figyelt kérdés

Megint politikai csatározás zajlik a két politikai fél részéről.


És g* kezd elegem lenni, hogy mindig mi szívjuk meg.


Nem kéne mind a kettő m*s bandát elküldeni melegebb éghajlatra?


Mind a kettő oldalnak csak a szavazat számít, mi lenne ha mindenki e miatt a következő vállasztáson a Gődényre szavazna?


Nem azért, mert ő a szimpatikus, hanem csak azért, mert ezek csak ebből értenek és kell, hogy mind a kettő oldalnak fájjon.


Egyezzenek már meg végre tök m1, hogy hogyan, de ne keljen senkinek újabb bérletet vennie a miatt mert a két oldal egymást fenyíti.



dec. 27. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Valamilyen módon oda kéne csapni mid két bandának.
Ez teljesen rendben van költsenek az emberek még többet.
Csak az eredmény érdekel.
15 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
89%

Kinek mit intéz a kormánya.

A sötétség és a lopakodás ninja nagymestere Fidi bácsi előveszi a dobócsillagjait, és az utolsó pillanatban lenindzsálja a budapesti szamurájokat, ezzel megmenti a Pesti sógunság lakosságát.

dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%

Ha megválasztod Gödény Györgyöt, egycsapásra megoldódik ez a probléma?


Tarlós sem tudta megoldani a HÉV finanszírozását, így jobb híján a teljes vagyont átadta az államnak, mindenféle ellentételezés nélkül, pedig fenyegetőzött azzal is, hogy majd a városhatárig fogja a főváros csak közlekedetni azokat.


Akkoriban így elképzeltem, mert hát az volt a mondás, hogy "városhatárig", ahogy a gödöllői HÉV például a nyílt pályán, peron és egyéb infrastruktúra nélkül megáll az M0 / 3-as út csomópontjától 500 méterre és az emberek lemásznak róla a sínekre és a nyílt pályán elindulnak gyalog Kistarcsa irányába.

dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
12%
Én nyernék vele, ha az agglomerációs buszokon is a megyebérlet lenne jó Budapesten belül is a külön Budapest Bérlet helyett, vagy felőlem maradhat mellette, ahogy a sárga buszokon is van, de legyen érvényes a helyközi bérlet Budapesten belül is. Szóval hajrá Orbán!
dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

# 3:


Szerintem nem vagy képben a megyebérlet használhatóságával, csak trollkodni jöttél.


Ha Te csak Volánbusszal, és MÁV vonatokkal közlekedsz Budapesten belül, akkor ma sem kell BKK bérletet vásárolnod, a megye illetve országbérlet érvényes ezekre Budapesten belül is, kivéve a HÉV-et és a BKK megrendelére közlekedő kék Volánbuszokat.

dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Én ebben a döntésben sokkal kevésbé látom hibásnak a főváros vezetését. Ez csak a szokásos fideszes bosszúhadjárat, hogy büntessék a budapestieket, hogy megtanulják "hol a helyük" és hova kell húzni az x-et legközelebb. Mondjuk büntetik vele a legnagyobb (amúgy ősfideszes) kerületet (xvii kerület), de ez járulékos veszteség a főnöknek...
dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#2:

Nem oldódik meg a probléma de ezeket csak a szavazatok érdeklik, így lehetne nekik oda csapni. És úgy kell, hogy mind a kettő oldalnak fájjon. De úgy látom nem érted a lényeget, tök m1 hogy hogyan de ezt nem szabad hagyni szerintem. Az hogy most ezzel az emberel jöttem tök m1 jöhettem volna a here vasalós csávóval is csak ő már meg halat. Csak az a lényeg hogy nekik is fájjon már valami. Ez csak egy mód de ha vki tud jobbat meg lehet itt vitatni.

dec. 27. 17:50
 7/30 anonim ***** válasza:
19%

6

Azzal, hogy egy inkompetens idiótát megválasztasz főpolgármesternek azért, mert nem ellenzéki nem csesztél ki a fidesszel, sőt, pont, hogy jót tettél nekik. Csak gondoltam szólok...

dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7:

"Nem azért, mert ő a szimpatikus, hanem csak azért, mert ezek csak ebből értenek és kell, hogy mind a kettő oldalnak fájjon."


Nem volt le írva 1 az 1 ben, hogy ki helyett kéne őt. Csak egy példa volt. De úgy néz ki, hogy mindent ki kell írni mert egyesek nem tudnak elvonatkoztatni. Csak gondoltam szólok ...


u.i.: Közeleg az európai parlamenti vállasztás oda lehetne például Gődény hez hasonlókat be juttatni, vagy kerületi polgár mesternek tök m1 hogy kit hová az a lényeg, hogy lehetőleg olyan embereket akik egyik politikai tábort sem erősítik. A lényeg csak annyi, hogy szavazatokat bukjanak. Jelenleg m1, hogy egy világtalan idióta drogos herevasalós lesz e fő polgár mester vagy képviselő annyi a lényeg, hogy a jelenleg polarizált politikában ahol a fos és a szar között lehet vállasztani lehessen mondjuk azért választani a gennyes tust is legalább és ez által a fos és a szar össze szedje magát egy kicsit.

dec. 27. 19:09
 9/30 anonim ***** válasza:
#5: A helyzet viszont az, hogy az állami cégek szolgáltatásait lehet igénybe venni egy fővárosi cég termékével, ennek kompenzációjáról nincs vita éppen, pedig kellene.
dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

8

Pont ez az, hogy ezzel a fideszessel nem cseszel ki, ha amúgy a fideszes jelöltnek nem lenne esélye nyerni...


De szomorú, hogy egyesekenk mindent ki kell írni :)

dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!