Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet majd március elsejét...

Hol lehet majd március elsejétől papír alapú HÉV jegyet,vagy bérletet vásárolni? Ha esetleg a BKK-nál nem lehet majd. A csepeli vonalon például nincs is HÉV pénztár.

Figyelt kérdés

jan. 3. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre jelenleg senki nem tudja a választ. Nyilván, ha ténylegesen megszűnik a Budapest Bérlet használata a HÉV-en a MÁV-HÉV fog kihelyezni saját automatákat.
jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz hév jegy, ahogy busz és vonatjegy se. Egyféle lesz, ami kiindulási és célállomás között szól. Már régóta benne van a nyoma a MÁV automatákban és ideje is lecserélni ezeket az elavult és megbízhatatlan volán automatákat
jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz mávos automata és abból.

Meg ott a MÁV app.

jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

A Máv applikációban.

Vagy MÁV-HÉV automata lesz

jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen mindegy, ez a történet már így is óriási gáz. Ha tehetitek, jelezzétek az önkormányzati és országgyűlési képviselőitek felé, hogy óriási baromság készül !
jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a máv jegy és bérlet pénztáraiban biztos lehet majd papíralapú jegyet venni ha valaki olyant akarna venni. Olyan meg van a nyugatiba, keletibe, délibe meg kelenföldön is.
jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Felfogni nem tudom, hogy fordulhat meg egy rakás ember fejében az, hogy ő majd kifizet egy újabb bérletet. Ilyen emberek meg is érdemelik, hogy Magyarországon kizsákmányolják a kisembert, hisz a kisember örömmel nyalja a vezetés talpát, és az ellenállás meg se fordul a fejében.
jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
#7 én eddig is két bérletet fizettem a HÉV-re, most már elég lesz csak egy, ami 50 Ft-al olcsóbb is a BB-nél. Szóval én jól járok ezzel, feleannyiba fog kerülni.
jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Ja! Szerintem a szerelvényen lehet majd venni, mint eddig is.
jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
50%
Jön a bliccelés korszaka.
jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!