Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! Hogyan tudok eljutni...

Pestiek! Hogyan tudok eljutni metró nélkül?

Figyelt kérdés
A Nyugati Pályaudvartól a Népliget autóbuszállomásig. Zalakarosra mennék, de nem szeretünk metrózni bőrönddel
jan. 6. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
4/6-os villamossal a 32-esek teréig, onnan 83-as trolival. De a metró százszor gyorsabb és egyszerűbb.
jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem szeretjük
jan. 6. 15:39
 3/14 A kérdező kommentje:
És a 32es tértől messze áll meg a troli?
jan. 6. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a téren áll meg a troli. Max 100 méter van a villamos és a troli közt, látni fogod.
jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
jan. 6. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Google maps meg egyebek nincsenek bekötve?
jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha a csomagok miatt nem szeretsz metrózni, gondolom az a mozgólépcső miatt van. A 3-mas metró felújításának vége óta azonban már mindenhol van lift, a mélyállomásokon is. Szóval emiatt nem szükséges aggódni.

Ha viszont semmiképp nem akarsz metrózni, én is a 4/6-os villamos + 83-mas troli kombinációt ajánlanám. A troli végállomásának helyét meg a BudapestGO-n meg tudod nézni, akár weben is, nem kell hozzá az app. De itt ezen a csomóponti helyen is mutatják: [link]

jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, kis kiegészítés:

Elnéztem, nem a troli végállomást kerested, hanem az átszállást a Harminckettesek terén. Nyugati felől érkezve a villamos menetirányának megegyezően indulsz el, és a bal sarkán a csomópontnak lesz egy Meki, elindulsz arra és a téren egy nagy szobor előtt lesz a troli megállója.

jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8as
jan. 6. 18:31
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
4-6 villamossal Borásos tér, onnan 2-es villamos, majd 1-es villamos a közvágóhídtól
jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!