Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen gyakran takarítják a...

Milyen gyakran takarítják a volánbuszokat, bkv buszokat, vonatokat, stb.?

Figyelt kérdés
jan. 14. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A Volánról nem tudok nyilatkozni, de a BKV-buszokat és a vonatokat soha.
jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért szerencsére nem úgy néz ki :D
jan. 14. 19:40
 3/7 Justinianus ***** válasza:
Van márkaszervizben dolgozó a családban. Mondjuk úgy, hogy a vonatok az átlag autónál fényévekkel tisztábbak. :)
jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vonatokat naponta. Sokszor volt szerencsém éjszaka/hajnalban vonatozni. Megvan, melyik állomáson szállnak fel a takarítók, és melyik 1-2-3 állomással később szállnak fel. Hogy kívülről milyen gyakran mossák le, nem tudom, de hogy kukát ürítenek, vécét takarítanak stb. kb. 24 óránként, az tuti. Gondolom ha van elég szerelvény, akkor végállomásokon meg főleg áll annyit, hogy van idő erre.
jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%

A BKV (és ebben nincs benne a másik két alvállalkozó, az Arriva és a Volán) járműveit (busz, villamos, metró, stb.) naponta takarítják, amint este, végzéskor garázsba érkezik és utána. Ha esetleg forgalom közben szennyezik be a buszt, pl: behánynak, akkor pedig a jármű azonnal kivonásra kerül, és irány a telephely, ahol soron kívül takarítják!


Tehát az első válaszoló valótlant állít, én ezért pontoztam le!

jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1:

Miért kell szándékosan ostobaságot írni, azt te sem tudod, ugye.

jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki valóban utazik vonaton és BKV-n, az tudja, hogy igazat írtam (#1).
jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!