Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha valaki megkerdezi leulhet...

Ha valaki megkerdezi leulhet e mellém és azt mondom hogy nem mit tehet?

Figyelt kérdés
Ordibál? Lerakja a cuccaimat a földre és leul? Balhézik? Kényszerít hogy leuljon? Vagy van egy kis esze és elfogadja?

jan. 21. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
83%
Ha van hely melletted, akkor köteles vagy odaengedni valakit. Ha nincs másik hely és nem engeded oda, akkor szól a sofőrnek és ledobnak a buszról.
jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
90%
busz nem a tiéd , ezért bárki leülhet melléd . majd ha lessz autód ott eldöntheted azt hogy ki ül melletted
jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 A kérdező kommentje:
Nem hogy halalkodna amiért odaülhetett!!!! Még itt elkezd bunkozni is velem amiért fel mertem állni és le akartam szállni anélkül hogy engedélyt kértem volna!!!!! Fogyjon le és akkor nem okozna akkora gondot hogy a hájas s€ggével kiengedjen!!
jan. 21. 19:23
 4/92 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fog senki hálálkodni, hogy egy jeggyel/bérlettel nem kettő, csak egy helyet foglalsz el. Mert ugye, ha nem engeded leülni, akkor kettő helyet foglalsz el egymagad.
jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
80%
Udvariasan megköszöni és leül.
jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
71%
Én például elküldelek anyádba és leülök máshová
jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alatt miért trágárkodsz? És miért is kellene hálálkodnia?

Ő ugyanolyan pénzzel fizetett a jegyért, mint te.

jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:
Ha ennyire magától értetődő hogy le KELL ülnie minek megkerdezni??! És bérlettel utazok nem jeggyel.
jan. 21. 23:11
 9/92 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert létezik ám formális udvariasság. Illemnek is hívják. A kérdésed már miderálva lett, de sokat elárul rólad így is.

Hát rudod, ha te ülnél le mellém, én inkább egy távolabbi helyre ülnék át.

jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: Nem tőled kér engedélyt, hanem arról érdeklődik, ül-e valski már ott. Főleg vonaton firdul elő, hogy valaki kimegy vécére, vagy jól esik neki kinyújtani a kábát pár percre.
jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!