Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Úgy tudom Március 1-től a...

Úgy tudom Március 1-től a Pest Vármegye bérlet érvényes lesz Budapesten, a BKV-n is. Szerintetek hogy fogja fenntartani magát a BKV?

Figyelt kérdés

Miért venne ezután bárki Budapest bérletet? Ugyanannyiba kerül, később is minimális lesz az árkülönbség és a Pest Vármegye bérlet sokkal több helyre érvényes.

Én pl. havonta 1-2-szer megyek ki a Fővárosból, az agglomerációban lakó ismerőseimhez. Miért ne vennék inkább Vármegye bérletet.

Ráadásul úgy tudom többet fog fizetni a BKV a Volánnak, MÁVnak.

Nem értem hogy nem fognak csődbe menni. Azt értem hogy lesznek rabszolga munkások a Fülöpök szigetéről, de az üzemanyag és az üzemeltetés alapból hatalmas költség.



jan. 30. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentik a Budapest Bérlet árát, a mai bejelentés szerint 8950 forintra. Mondjuk még így is szerintem inkább Vármegye bérletet fognak venni az emberek 9450 forintért, mert az a havi 500 forint nem oszt vagy szoroz az emberek többsége esetében, és mondjuk ezzel egész Pest megye beutazható lesz.


Mindazonáltal a vármegye és országbérletekből is részesülni fog a háttérben a BKK, viszont szerintem ez egy újabb zsarolási potenciált jelent majd az államnak a főváros irányába.

jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tényleg reálisnak tűnik hogy ők is részesülnek. Tőlem zsarolgassák egymást, csak ne tegyék tönkre a BKV-t. Vidéken nőttem fel, a fél gyerekkorom elvitte a buszmegállókban fagyoskodás. A Budapesti közlekedés viszont nagyon jó. Nem örülnék ha a fejesek ezt is széttrógerkednék.
jan. 30. 09:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 szépen leírta. Pont az a baj, hogy tőled zsarolgathatják nem érdekel, pedig pont ezzel teszik tönkre. El kellene menni szavazni. Ez nem fejesek trógerkedése, hanem politikai játszma, abba meg lenne beleszólásod
jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Kénytelenek lesznek kevesebbet lopni a BKV-nál és a fővárosi önkormányzatnál.
jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#4: Így van, legalább még többet lophatnak a MÁV-nál meg az építési minisztériumban
jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Kari Geri bement a csőbe....


Mert ugyan a bevételek arányos elosztását is megdumálták, de mi van ha Lázárék nem utalják át a fővárosnaka pénzt?


Akkor a sok milliárd forint hiányozni fog a bkv kasszájából.

Kari Geri rosszul tárgyalt, meg fogják szívatni a fidesznyikek

jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tőlem ezek olyan orgiát csapnak, amilyet csak akarnak. Nem izgatna ha Karácsony vagy Lázár járna rosszul. Az már zavarna ha én és a tömegközlekedést használó ismerőseim húznánk a rövidebbet. Remélem igazatok van és csak a Karácsonyt szivatják, bár nehéz elképzelni. Szavazni meg majd szavazok. Az MKKP-ra, ahogy mindig. Remélem bekerülnek, de nem hiszem hogy bármit tehetnének az ügyben. ✌️
jan. 30. 10:41
 8/18 A kérdező kommentje:
+ Szerintem Karácsony nem megy csődbe, max a BKV. Ő megkapja a fizut akkor is ha mind gyalog járunk.
jan. 30. 10:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Ami pénz a BKV-hez (vagy bármilyen állami/fővárosi vállalathoz) megy, annak legalább 80-90%-át ellopják. Szóval csődbe menni nem fog, max kénytelenek lesznek kevesebbet lopni a vezetők, hogy ne apadjon el a pénzforrásuk.
jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Majd szépen megemelik a jegyárakat és az automatát ha idegen nyelvűre állítod azokat fogja a képedbe tolni, a vármegye- és a budapest bérletet is meg jól eldugja a menürendszer negyedik szintjébe. Így bár a magyar jól jár akár pesti, akár vidékről feljön, a turistákat majd jól legombolják.
jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!