Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meddig érvényes a BKK jegy?

Meddig érvényes a BKK jegy?

Figyelt kérdés
2022.08.19-én lett véve több BKK jegy (gyűjtőjegyek), amik közül megmaradt pár, viszont egész idáig nem volt rájuk szükségem. Lejárati dátum nincs rajtuk és azt olvastam, árváltozás után egy évig érvényes minden BKK jegy (árváltozás pedig nem volt 2023 szeptemberéig). Akkor ezek most érvényesek?

febr. 20. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma reggel már láttam egy ilyen kérdést, de most nem találom.

A lényeg, hogy 2024 szeptemberig jó, utána azt hiszem november végéig az aktuális árhoz képesti különbözetet megfizetve beválthatod újabb jegyekre a gyűjtőket is.

Elvileg a BKK honlapján is kell legyen róla infó, de most nem kerestem elő, ha érdekel keress rá a BKK honlapján.

febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindennap megkérdezik ezt 3-an. A kereső kidobja ezeket simán, nem értem miért nem lehet használni... továbbá a BKK oldala is írja.
febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még érvényes, 2024. augusztus 31.-ig. Utána még 3 hónapig, 2024. november 30.-ig visszaváltható, vagy a különbség megfizetésével érvényes jegyre cserélhető. December 1.-től már nem használható és vissza se váltható.
febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Átnéztem a BKK honlapját, azt az infót találtam, amit a kérdésbe is belefogalmaztam, de bizonytalan voltam, hogy a közel két évvel ezelőtti jegy biztosan érvényes-e. Kérdést pedig nekem nem dobott fel a Google, sajnálom 🤷🏻‍♀️


Akiktől kaptam választ a kérdésre, azoknak köszönöm<3

Nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe kerülni a BKK-n, szóval kellett az alátámasztás haha

febr. 21. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!