Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti munkanélkülieknek...

Budapesti munkanélkülieknek továbbra is a BB jár, vagy a Pest vármegyei bérlet?

Figyelt kérdés
Pest vármegyében is kereshet és találhat munkát.

febr. 27. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
BB jár, ez nem változik.
febr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak adható? Nekem azt mondták, nincs rá keret, nem kaphatok.
febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtak semmit arról, hogy ez változna, de a vonatra és a helyközi buszokra ez a bérlet egyébként nem érvényes, így duplán meglepő lenne, ha mégis.
febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álláskeresőknek járó ingyenes Budapest-bérlet az a fővárosi önkormányzat saját vállalása, és nem "jár". Szóval nincs rá semmilyen törvény vagy ilyesmi. És amúgy a MÁV meg a Volánbusz sárga járataira eddig sem volt érvényes közig. határon belül sem, ellentétben a sima BP bérlettel. Ez valószínűleg a továbbiakban sem fog változni.
febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm.


#3 Ezt nem tudtam.


#2 Ezt ki mondta konkrétan? Miért ne járna neked?

Nekem most is van, nemsoká lejár.


#4 semmi újat nem írtál az előzőekhez képest.

márc. 6. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 4. dehogynem írt újat. Nem jár, adható. Nekem a munkaügyin mondták, hogy nincs rá keretet az önkormányzatnak. És (bár nem tartozik a kérdéshez), munkát sem tudnak szerezni, nem is akarnak.
márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#2 Nem budapesti vagy ugye? A kérdésem így kezdődik: "Budapesti munkanélülieknek..."
márc. 6. 10:58
 8/9 anonim ***** válasza:
7. De, Budapest, XVII. kerület.
márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#2 Akkor a Fővárosi Önkormányzat eléggé szelektíven tartja be a vállalását. Kicsit sem igazságos, persze a vidékiekkel szemben sem. Én a Heltai Jenő téri Munkaügyi K.p. hoz tartozom, ott eléggé normálisak, sőt segítőkészek.
márc. 6. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!