Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegeden a "körút napijegy"...

Szegeden a "körút napijegy" érvényes a vasútállomásnál, vagy be kell sétálni a Galamb utcai megállóig, illetve a belvárosból utazva le kell szállni a Bem utcánál?

Figyelt kérdés

#Szeged #SZKT #körút napijegy #közlekedési társaság
febr. 29. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Körút napijeggyel korlátlanul utazhatsz velünk 1 napon át villamoson, trolibuszon, autóbuszon és vasútvillamoson a Nagykörútig (Bécsi krt., Moszkvai krt., Londoni krt.,Párizsi krt., Római krt., Temesvári krt.) bezárólag, továbbá a Nagykörúton kívüli első megállóhelytől vagy első megállóhelyig." - Igen, a Galamb utcától érvényes (a vasútállomásig tényleg meghosszabbíthatták volna, mert nem nagy táv, de a fenti linken olvasható szöveg alapján ezzel a napijeggyel az autóforgalmat szeretnék a körúton belül csökkenteni).

febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan kérdésem lenne , h napijegyet tudok az állomáson is venni? Tervezünk egy szegedi kirándulást, néztem a honlapot, de a vasútállomásnál ( Indóház tér) nem láttam jelölve jegyautomatát. Illetve nem igazán a fedélzeti jegykiadó automata dolgot… 20 éve nem jártam Szegeden🙈 Megköszönném, ha valaki segítene😌
márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MÁV-automatából lehet venni:

[link]

[link]

márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi😌
márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!