Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van-e lehetőségem Budapest...

Van-e lehetőségem Budapest Zugló vasútállomáson Ferihegy állomástól érvényes jegyet váltanom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Minden állomás ki tud adni máshonnan induló jegyet, de elsősorban a gépes állomásokon célszerű ezt tenni. Zugló 100%, hogy gépesített a nagy forgalom miatt.
2009. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha Budapest Bérlet miatt teszed ezt, akkor azt jelezned kell, mert rákerül a jegyre egy megjegyzés, ha jól tudom.
2009. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a Budapest bérlet miatt tenném ezt, mert ha Ferihegyig bérlettel utazom, és csak onnan váltom a jegyet, az kilométerben kevesebb, így olcsóbban tudok váltani jegyet a célig. Muszáj külön említeni a Budapest bérletet a pénztárnál? Nem elég, ha a bérletet(Ha Ferihegy előtt ellenőrzik) és a jegyet egyszerre felmutatom majd a kalauznak?
2009. aug. 31. 08:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, meg kell említeni, különben kötekedhet a kalauz, meg a díjszabás is kissé más (olcsóbb egy hajszállal), ha jól tudom.

Na meg azt ne felejtsd, hogy IC-re nem jó ez, meg max. 100 km-re lévő állomásra lehet ezt megcsinálni.

2009. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak max 100 km-ig lehet, hanem a BKSZ egyesülés határáig lehet maximum. Pl a 140-es vonalon Nagykőrösig ami több mint 100km.


Amúgy rákerül, hogy "BKSZ" de ha nincsen rajta az sem baj, egy belső szabály miatt el kell fogadni.

2009. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!