Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ki fog BKK bérletet venni...

Ki fog BKK bérletet venni 2-szeres áron ? (1890 Ft vs. 3450 Ft)

Figyelt kérdés

- A bkk diák bérlet 3450 ft

- A diák országbérlet 1890 ft.


Ki fogja ezentúl megvenni a BKK bérletet ?

(az országbérlet használható a bkk járatokon - a bkk honlapon olvasható)



márc. 2. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Senki
Meg fog szűnni
Átverés
30 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Amúgy kicsit átvágva érzem magam, mert megvettem a BKK bérletet és nem igazán tudtam róla :/


Én sztem az automatagépnek egy tájékoztatást kellett volna adnia (csak egy kis tájékoztatási kép), meg miért ad lehetőséget hogy vegyek BKK bérletet ?

Senki sem venne, csak aki nem informált...

márc. 2. 18:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan ugyan az, mint a hetijegy ami drágább volt mint a félhavi bérlet. Meg is szűnt. Ugyanaz lesz a diákbérlet sorsa, meg a 72 órás jegyé, mert alig drágább a félhavi bérlet, de sokkal többet tud.
márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bejelentették, hogy megszüntetik a budapesti diákbérletet, mivel 945 forint a pesti vármegye bérlet ami érvényes a teljes BKV-n... Nem kell országbérletet sem venni.
márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen dilettánsok, mint Te.
márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4.) A dilettáns szót nem erre használják, az inkább a szakmai hiányosságokra utal ( [link]


Sokat dolgozok mostanság, és nem éppen tudok informálódni az aktuál hírekről. Épp ezért gondolom, hogy :


- az automatának tájékoztató hirdetményt kellett volna adni.

- Vagy a közlekedési eszközökön egy rövid mondatot a hangszórókon, hogy a "megváltozott utazási feltételek" -ről kérjük tájékozódjanak a honlapon...

márc. 2. 20:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
BKK-tól idézek: "...BKK diákbérletét azoknak, akik nem rendelkeznek magyar diákigazolvánnyal, így nem vásárolhatják meg a kedvezményes vármegyebérletet."
márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ember, a csapból is ez folyik kb 2 hónapja és te egy hangosbemondást hiányolsz a buszon meg egy cetlit az automatán?!


Aki eddig erről nem hallott azon aztán semmi sem segít...

márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

"Amúgy kicsit átvágva érzem magam, mert megvettem a BKK bérletet és nem igazán tudtam róla :/"

Ezt hívják tanulópénznek. Ha ide tudtál kérdést kiírni, akkor gondolom van interneted, úgyhogy nem tartott volna semeddig körbeszimatolni hogy mi mennyibe kerül milyen változások történtek március 1-től. Minden, de minden médium beszámolt arról hogy nagy változások történnek, történtek a tarifarendszerben, direkt indítottak egy külön honlapot is [link]

márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os válaszoló leírta a bérlet létezésének jogosultságát. Pont ezért gondolom, hogy nem fogják megszüntetni, hisz még így is akadnak, akiknek ez az olcsóbb megoldás.
márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8.) Honnan tudjam hogy lesz e változás, ha nem tudok róla ? :D (mert nem adott ki közleményt).


Nem a "médiumnak" kéne erről beszámolnia hanem a bkv-nak :)

Ha a járatokon betudták mondani a 150 éves Buda és pest csatlakozás évfordulóját, meg a trianoni 100 éves évfordulót, meg a "kellemes ünnepeket", meg a metrófelújítással kapcsolatos információkat, és stb... - akkor ez is van akkora dolog , hogy egy kis tájékoztatást adjon..

márc. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!