Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tájékozódhatok a...

Hogyan tájékozódhatok a Keletiből induló vonatokról, hogy mikor és merre mennek, és Bp-en belül mely vasútállomásoknál állnak még meg?

Figyelt kérdés

A Déli az én pályaudvarom (vagyis arra lakok, amerre / ahonnan a vonatok a Déliből / Délibe mennek), a Nyugatiból meg már utaztam egyszer, amikor KISS vonattal mentem Rákospalota-Újpest vasútállomásig, erről korábban egy kérdést is kiírtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..


Most viszont a Keletiből szeretnék egyet "vonatozni", mert arról a pályaudvarról még SOHA nem mentem vonattal, DE lehetőleg úgy, hogy még Bp-en belül valamelyik vasútállomáson leszállnék, és onnan már BKK-val mennék tovább illetve vissza...


Hogyan / hol tudnék annak utánanézni, hogy Keletiből mit tudom én mely vonatok mikor indulnak és állnak meg mondjuk Kőbánya alsó v. Kőbánya felső vasútállomáson, vagy Kelenföldön, stb-stb? Mondjuk Kelenföld lenne talán a legjobb, mert ott metrókapcsolat is van, de MINDEGYIK vasútállomás érdekelne, hogy oda hogyan és mikor juthatok a Keletiből, ezt hol / hogyan tudnám megnézni?



márc. 5. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Kapaszkodj meg! Van egy olyan app, (okostelefonokra ingyenesen letölthető,) hogy "MÁV"!

Ajánlom figyelmedbe! ;)

márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt: [link]

Felül jobb és bal oldalt kiválaszthatod a dátumot.

Aztán alul a hosszú listában az adott napon a Keletiben mozgó vonatokat.

A "menetrend szerinti ind." oszlopot (balról a 4.) nézd! Az oda írt időben indul az adott vonat.

A vonatszámra kattintva pedig az adott vonat meetrendjét láthatod. Itt mutatja azt is hogy hol állnak meg a vonaotk.

márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pécsi IC-vel menj el Keletiből Kelenföldre!

Vagy Keletiből valamelyik szolnoki vonattal Kőbánya felsőre, vagy Rákosra.

Rákocshegy, vagy Rákoscsaba állomásig is mehetsz, onnan is vissza lehet békávézni.

Én a helyedben elmennék a Keletiből Gödöllőre és onnan HÉV-vel vissza.

márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt találsz térképet a budapesti vasúthálózatról: [link]
márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Valamire kíváncsi vagy, és ezt kérdés formájában föltetted a netre.

Na gondolkodj.................mi lett volna, ha nem a kérdést pötyögöd be, hanem azt amire kíváncsi vagy? 🤣

márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Járd be az összes pályaudvart, így:


Déli pu - Kelenföld - Bármilyen nem helyjegyes vonat


Kelenföld - Kőbánya-Kispest - G43 (Martonvásár-Kőbánya-Kispest)


Kőbánya-Kispest - Nyugati pu - Bármi nem helyjegyes, de javaslom a Lajosmizséről jövő S21-et, mivel az az egyedüli dízeles járat (főleg M41 Csörgő húzza) 😉


Nyugati pu - Újpest - Bármelyik Esztergomi


Újpest - Rákos - S76 (Pilisvörösvár-Rákos)


Rákos - Keleti pu - S60 / Z60 / S80


Vagy akár tesztelheted a Mávot mennyire pontos, ingázz egész nap Gödöllő és Keleti között az S80-al: Gödöllőn 3 perces van, Keletibe 10 perced van az átszállásra, ha a nap folyamán egyszer sem késed le egyiket sem, akkor késés szempontjából semmi panaszunk nem lehet a MÁV-ra 🤣 (Nem baj, megyek a fel órával későbbvel vagy le vágod a menetidőt az Inter régióval nem ér)

márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már a bkk alkalmazása is tudja a vonatokat, így talán az a legcélszerűbb:

[link]

márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatos válaszát kiegészíteném azzal a javaslattal, hogy amennyiben ezt hétköznap délután tervezed megvalósítani 4-5-6 óra 01-kor van gyorsított vonat Kelenföldre (most vágányzár miatt nem a Keletiből indul március 11-ig, illetve KöKiig sem megy az S36, csak a G43) így szépen be is lehet zárni a kört.
márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!