Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Váciak, ill. Bp-Nyugati - Vác...

Váciak, ill. Bp-Nyugati - Vác vonalon utazók! Szombatonként (főként dec. 9-e érdekelne) délelőtt mikor indul a Nyugatiból KISS vonat?

Figyelt kérdés

ELVILEG úgy tudom, hogy a reggel 8:45-kor induló személy az KISS, de még ez sem 100%... Viszont hogy ha ezt lekésném (vidékről utaznék fel Pestre, és hosszabb késés is előfordulhat), vagy esetleg nem KISS lenne, később még mikor indul a Nyugatiból KISS vonat?


Igen, azért kérdezem, mert szeretném kipróbálni a KISS vonatot ill. utazni rajta... A MÁV információt is felhívtam, de elég érdekes volt, amiket ott mondtak, mert először meg tudták mondani, hogy melyek lesznek akkor a KISS vonatok, másodszor meg azt mondták, hogy azt ők sem tudják megmondani, hogy mikor megy KISS...



dec. 4. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nézelődhetsz (a szombati napokra sajnos nem lehet szűrni).

Tervezetten a 8:45-ös, a 9:15-ös és a 9:45-ös vonat is Kiss, visszafelé is egészen biztosan elég sok az.

dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm, de én ezen nem igazán igazodok ki, szóval kiemelem még a kérdést, hátha kapok még megerősítést rá... De akkor ELVILEG ezek KISS-ek lesznek... Amúgy csak kb. 10 percet utazok rajta és csak odafelé, mert Rákospalota-Újpestnél már leszállok, és BKK-val jövök onnan vissza...
dec. 8. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a zöme az lesz, bár ki tudja, de a tippem ez.
dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán elég lenne a második oldalra lapozni:

[link]

A 8:45, 9:15, 9:45 vonatok itt vannak:

[link]

[link]

[link]


Mivel csak Kissek vannak (nincs külön szombati, vasárnap menetrend pl.), Flirtök nincsenek, így nagy valószínűséggel Kiss lesz a vonat.

dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Budapest-Vác fővonalon szinte csak KISS-ek mennek. Egyetlenegyszer láttam FLIRTöt nagyon zsúfoltan, úgyhogy nem hiszem hogy a MÁV még egyszer fog járatni Flirt-öt.
dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!