Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha tömegközlekedési eszközön...

Ha tömegközlekedési eszközön helyet keresel, neked mennyire fontos a saját személyes szimpátiád is, hogy ki mellett foglalsz helyet?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen vegyük ki a csöveseket, drogosokat, vagy akikből folyik valami, őket feltehetőleg kevesen választanák útitársul. De ha valaki mellett van csak hely, mennyire fontos neked az, hogy az illető milyen benyomást tesz rád? Mi alapján döntöd el, hogy nem a jóvágású fiatal srác, hanem a szintén megnyerő ötvenes úr mellé ülsz le? Vagy hogy miért a huszonéves egyetemista lányt választod a kedves idős mami helyett?
márc. 5. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Neked nagyon is számít és megválogatod, ki mellé ülsz le
Semmit nem számít, oda ülsz ahol hely van
Egyáltalán nem szeretsz mások mellett ülni, ilyenkor inkább végig állod az utat
22 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És most csak ebből a szempontból nézzük, tehát most a praktikumokat se vegyük itt figyelembe, hogy kövér mellé nem ülsz, mert akkor te nem férsz el, vagy gyerek mellé nem ülsz stb. Nem, Most csak alapeseteket nézzünk, amikor elméletileg bárhol helyet foglalhatnál. Mi alapján döntöd el?
márc. 5. 20:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Londonban élek, drága a tömegközlekedés és olyan sokan vannak, hogy én már annak is örülök, ha a reggeli és délutáni csúcsban egyáltalán fel tudom magam küzdeni a metróra. Ha pedig valamilyen csodánál fogva akad egy ülőhely, akkor nem érdekel, hogy kik ülnek mellettem.
márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Szolovjov ***** válasza:
100%
Az biztos hogy cickány mellé nem ülök le.
márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki olyannak tűnik, mint aki beszélgetni akar, (nyugdíjasok szokták ezt csinálni), azt nagy ívben kerülöm el.

Egyebek viszont nem érdekelnek: aki nem koszos és büdös, amellé lehet, hogy leülök.

márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora csomagja van, mennyire terpeszkedik. Idegbajt kapok attól, ha a könyöke az oldalamban van, mert ő telefonozik.

(A másik véglet meg a lazacsávó, amelyik nem meri rázárni a lábát a koronaékszerekre.)

márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben bárki mellé leültem aki nem terült el annyira hogy ne férjek el mellette normálisan. De volt amikor leültem egy öreg bácsi mellé és összevissza cuppogott meg hangokat adott ki a szájából, és volt egy nagyon fura szaga amit nem bírtam elviselni és 5 perc után inkább felálltam és utaztam úgy 1 órát.

De sokszor ha van választási lehetőség akkor elsősorban csak olyan helyre ülök ahol nem ül senki, vagy ha ül valaki akkor kb bárhova leülök ahol van szabad hely.

márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megvannak a különböző jarmutipusokon a kedvenc ulohelyeim, aszerint választok.
márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább aszerint döntök, hogy ne legyen kisebbségi, ne legyen ránézésre nagyon ápolatlan és a cuppogós beszélgetős embereket én sem szeretem. de tök mindegy, hogy fiú, lány, idős, fiatal, nem ismerkedni akarok csak utazni.
márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiből vagyok, szívesebben ülök szép hölgyek mellé, mint öreg pasasok mellé, de amúgy a csöveseken és a kisebbségeken kívül bárki mellé inkább leülök, mint hogy álljak.
márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tömegközlekedek, undorító szokás.
márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!