Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elégedett vagy a tömegközleked...

Elégedett vagy a tömegközlekedéssel a környékeden? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
márc. 7. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Békásmegyeren lakom, alapvetően elégedett vagyok a tömegközlekedéssel, olyan tekintetben, hogy viszonylag hévvel és több busszal is le van fedve a környék, 25-30 perc alatt bent vagyok a belvárosban. Más kérdés, hogy milyen minőségű a tömegközlekedés. A buszok általában jó állapotban vannak, viszont a hév az alapjában véve szar. Régi, nem akadálymentes, és az oké, hogy bemegy a Batthyány térre, de ha át szeretnék menni Pestre, át kell szállni.
márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alig van járat a környező falvakba, vasárnap egy el és egy vissza. Csak busz.
márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kőbányán lakom, erősen vegyesek az érzéseim.


Egyik oldalról itt van közelben a Metró, vasútállomás, ahonnan ha nagyon kell akkor a belváros relatív gyorsan elérhető.


Másik oldalról a helyi közlekedésben szerintem lehetne itt egy villamosvonal a viszonylag sűrű buszjáratok helyett mint az Üllőin.


A vicces az, hogy kerületen belül vagy a szomszéd kerületekbe átmenve több időm megy el mint a belvárosba bejutni.

márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pest megyei községben élek, az utolsó még nem Bács-Kiskun megyei település.

Budapest felé istenien jó a tömegközlekedés, ha nem kora hajnalban vagy este szeretne menni az ember, óránként fixen van busz, +napközben néhány kiegészítő járat, csúcsidőben pedig sokkal sűrűbben.

A probléma akkor kezdődik, ha a sugaras tengelytől félreeső településre szeretnék utazni: a szomszéd faluba napi 6 pár busz megy munkanapokon, a járásközpontba (ahova kell mennünk pl. SZTK-ba is) pedig csak 3, azon kívül át kell szállni egy másik városban és a 10 perces autós utazásból rögtön egy órányi buszozás lesz.

Ez tapasztalataim szerint általánosan kivetíthető a vasúti fővonal / sugárirányú buszjárat által érintett településekre: a budapesti tengelyen példásan jó a járatsűrűség, harántirányba viszont egy igazi kálvária az utazás.

márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pestszentimre egy központi részén lakok. Több járat is jár errefelé és jónak mondanám. Csúcsidőben nagyjából 5-10 percenként járnak a buszok. Hétvégén 15-20 percenként. Ráhordanak a vonatra, így akár 30-40 perc alatt bent vagyok a belvárosban.
márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#2: Igazad van, megjelent itt ez a troll, aki ezt rendszeresen beírja.
márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pakson lakom. Jobban szerettem, amikor volt még vonat. Sajnos kevesen használták, ezért megszűnt. Most van busz óránként Pestre, de lassú, 2 óra 10 perc, pedig Dunaújvárostól autópályán megy.
márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MGéza ***** válasza:
100%
A hétvégivel nagyon nem vagyok elégedett. Történt, hogy vezetési órát vettem volna Dunaújvárosban, mondom az oktatónak: Délelőtt 10 óra okés lesz. Hát nem lett az, mert reggel vagy egy közvetlen járat ami beért 6-ra, tehát normál folyamatos műszak váltási rendbe viszi a dolgozókat, utána 8-kor indul, ami elmegy egy közeli - annyira hogy gyalog legyen nem közeli - faluig, ahol 1 óra várakozás van a csatlakozásra. Közvetlen talán napi 3 akad.
márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

1

„Nem tömegközlekedek, undorító szokás.”

Akkor ülj be az ócska bádogdarab autódba, aztán:

https://www.youtube.com/watch?v=D0Pd_C_r1l4

Egyébként meg takarodj már innen te undorító alak!

márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Nézzétek ez az Suv lover (angolul, te beképzelt, nagyképű barom) nevezetű „intelligens” úriember ezt írta privátban:

[link]

Az ilyen undorító férgeket ezzel kell megsemmisíteni:

[link]

Mire van akkor pofád, te ökör, még madárijesztőnek is hülye lennél.

márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!