Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudom beolvasni a Budapes...

Hogy tudom beolvasni a BudapestGO alkalmazásban megvásárolt vármegyebérletet a volánbuszon?

Figyelt kérdés
Eddig a Máv alkalmazásban vettem meg, de most az új tarifarendszer miatt a BudapestGO-ban, viszont itt nincsen az a “vonalkód” amit eddig a buszon bekellett csippantani. Hogy tudom érvényesíteni?

márc. 12. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen kód biztos van rajta. Nem baj, ha nem ugyanolyan, a validátor leolvassa. Vagy te olvasod be a busz QR kódját, az elsőajtós felszállásra kattintva. Nem tudom, ez Volánbuszon szabályos-e.
márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A részletek gombra kell nyomni, ott megjelenik egy data matrix vagy egy aztec kód (az app típusától függően), azt kell leolvasni. A validátor gond nélkül beolvassa mindkettőt, annyira, hogy újabban a MÁV-os papír alapú bérletek is aztec kódot használnak.
márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!