Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felszállok egy állomáson ahol...

Felszállok egy állomáson ahol nincs áru és jegypénztár,és egy megállót megyek ami 5-percre van magyarán 5-kilométere?Akkor a jegykezelő milyen áron adja a jegyet és milyen viszonylatút számol el?

Figyelt kérdés

márc. 20. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tartós bérletem van már, a mostani változásokat követem, de nem vagyok teljesen képben. Ha nem volt lehetőséged jegyet venni, akkor vehetsz tőle, minden felár nélkül. Okostelefonra és applikációhasználatra nem kötelezhetnek.
márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
5 perc nem feltétlenül 5 km. Amúgy egy 400 forintos 0-10 km-es jegyet fog adni a felszállási és a leszállási állomás között.
márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs jegypénztár, akkor a vonaton a jegyvizsgálónál veszel jegyet, ugyanannyiért, mintha az állomáson vetted volna.

10Km alatt ez 400Ft.

márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!