Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kérdésem BKV alkalmazottakhoz...

Kérdésem BKV alkalmazottakhoz szól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkeztem villamosvezető képzésre, kaptam egy automatikus e-mailt, hogy ha megfelelőnek tartanak első körben (beküldött motivációs levél, önéletrajz alapján) akkor felveszik velem a kapcsolatot, viszont ha nem, akkor nem értesítenek a döntésről.


Az lenne a kérdésem, hogy ha érdeklem őket, akkor kb mennyi idő lesz, mire felkeresnek?


Köszönöm,


21/L



ápr. 5. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
BKV már sok éve nem létezik!
ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1:

[link]

Attól, hogy létrehozták a BKK-t, az még egy másik cég, nem a BKV helyett lett, és nem is ugyanaz a feladata.

ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
ha a kérdésed a bkv-hoz szól, akkor a telefonszámukat hívjad, ne az étert szemeteld
ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
azok után meg szerinted ki alkalmazna, hogy gyakorira írogatsz ilyen kérdést? komolytalan :D
ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedved négyes!

Én csak tájékozódni szerettem volna, hátha valaki jár/járt már hasonló cipőben mint én,

Illetve mivel ez egy anonim oldal, senki sem tudja, hogy ki vagyok,

Miért ne alkalmazhatnának?☺️

ápr. 6. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ne hagyd magad, ezek itt csak kötekedni tudnak
ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morello666 válasza:
100%
Szia! Én a jelentkezési határidő napján kaptam pozitív visszajelzést, pár nappal korábban jelentkeztem. Kb kéthavonta indítanak új képzést, szóval lehet, hogy június elejéig nem is fognak visszajelezni. Sok sikert!
ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia Hetes!

Köszönöm szépen a kedves válaszodat!🥰

ápr. 8. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
én is a jelentkezési határidő napján kaptam értesítést. Ha szimpatikus vagy nekik akkor behívnak egy meghallgatsára ami kb 4 óra. Ott mindenféle tesztet kell kitölteni, aminek végén elbeszélgetéssel zárul, ha ott is átmész elküldenek üzemorvosra aztán majd mehetsz oktatásra.
ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!