Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv alkalmazás tényleg ilyen...

Máv alkalmazás tényleg ilyen sz*r?

Figyelt kérdés

Kiválasztom az utastípust (18-25)

de a kedvezménynél nincsen diákigazolvány nevű lehetőség...

Esti diákigazolványom van.


ápr. 8. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem az alkalmazás a sz@r, már nem létezik diákjegy. 25 év alatt mindenki vehet 50%-os jegyet bárhova, akár van diákja akár nem. 25 felett pedig senki - emiatt főleg a levelezősök szopnak.
ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Justinianus ***** válasza:
90%
Igen, mindenki hülye, csak te vagy okos.
ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nincsen diákjegy, csak diákbérlet (nappali és esti tagozatos diákoknak).

25 év alatt viszont jár az 50% kedvezmény mindenkinek.

ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Attól függetlenül, hogy ahogy mások már leírták ebben nincsen igazad, attól függetlenül még igen, egy hulladék szarkupac az app. Tavaly nyáron pár napra vonatra kényszerültem, appban vettem a jegyet, majdnem minden alkalommal befuccsolt a vásárlás. Leütöttem, vártam és nem történt semmi. Megcsináltam újra, akkor elfogadta. Majd másnap hajnalban kaptam mindig az értesítést, hogy sikertelen tranzakció a MÁV-tól, akkor akarta megcsinálni az előző napi vásárlást, csak ugye az adott járat akkor már sehol sem volt, ezért sikertelen a vásárlás. És ezt MINDEN, EGYES, NAP. Szánalmas. :D
ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem az app hibája, hanem az elérhető jegytípusok miatt van így.
ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ne:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..

még petíció is van, írjad alá nagy erőkkel!

ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Milyen elérhető jegytípusok?
ápr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

#7

Mit milyen? A többiek is írták, hogy ez a jegytípus már nem elérhető. Nem csak az appban, hanem más vásárlási formàk esetén se. Vagy nem értem mit nem értesz.

ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Oké de én nem erről beszéltem. Natúr felnőtt jegyről van szó esetemben. Meg írtam, hogy másodjára mindig jó volt, csak elsőre nem, ebből már lehetett volna azért gyanítani, hogy nem egy nemlétező jegyet próbáltam venni, amit már eleve ki sem tudtam volna választani. Vagy kínaiul írtam? Vagy inkább szövegértés egyes?
ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

A kérdésben diákjegyről van szó, én a kérdésre válaszoltam.

ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!