Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Autóbusz vezetőknek milyen a...

Autóbusz vezetőknek milyen a legújabb PÁV II vizsga. Mert 2024. március 01.-napjától új vizsgálatok vannak már. Kérem aki volt ilyen vizsgálaton, az ossza már meg a nehézségeket, és a levizsgázottak arányát. Mennyinek nem sikerül ez a vizsga?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a PÁV II változott?
ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha még aktuális - semmi sem változott, ma reggel voltam. Az "ötödik ábra egyezik-e a négy valamelyikével" és a színes gombos-pedálos feladat volt, majd beszélgetés a pszichológussal.
ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 nekem ősszel nem is volt beszélgetés. Behívott, azt mondta jók az eredmények, itt a papír, azt szeva.


Az ára változott, az biztos.

ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 választ adótól kérdezem, mennyi ideig tartott ez a vizsga? Pl a színes gombos pedálos feladat? Állítólag vannak már újabb és újabb feladatok is a vizsgán. Ez igaz?
tegnapelőtt 13:44
 5/6 anonim válasza:

A 4+1 ábrás lehetett 5-6 perc. Amikor lenyomtam a fehér vagy a fekete gombot, jött a következő. Vagyis valójában magamnak hívtam be a következő képet gombnyomással, csak nem volt mindegy, melyiket nyomtam. Gyorsan is lehet végezni ezzel, de megnő a hibázás esélye. Én egyet hibáztam a vége felé, mert annyira untam, hogy mindenfélém elkezdtem gondolkodni... De tudtam is rögtön, hogy rosszat nyomtam, nem értettem, hogy miért, de rögtön beugrott, hogy hát máson járt az eszem.


A pedálos hosszabb volt, legalábbis hosszabbnak tűnt, 10 perc szerintem megvolt, három szakaszra volt osztva, mindháromban kicsit más gyorsasággal dobálta a következő színes kört. Itt jobban át kellett gondolni, melyik kezeddel-lábaddal mit is kell csinálnod.


Mindkettőnél figyelik, hogy mennyi idő alatt teljesíted, mennyit rontasz, és azt is, hogy a rontások után mennyire maradsz ritmusban, tudod-e folytatni több hiba nélkül. Más feladatot nem kaptunk, nem hiszem, hogy bizonyos időpontban vizsgázók több fajta feladatot kapnának. Honnan származik ez az "állítólag"?

tegnapelőtt 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oktatóktól.
tegnapelőtt 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!