Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyivel hamarább lehet...

Mennyivel hamarább lehet jegyet venni vasútra, a egy konkrét járatra? (Nemzetközi járat)

Figyelt kérdés
Mondjuk fix, hogy megyek külföldre nyaralni. Tudom az időpontot, oda út, vissza út. Megvehetem akár hónapokkal ezelőtt is, vagy akár most is? Éjszakai vonattal mennék egyedül és fogalmam sincs, hogy a solo hálókabinból mennyi van, így megvenném minél hamarabb a jegyet, hogy biztosan legyen helyem.

ápr. 10. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, amit meg lehet nézni a neten, a jegy.mav.hu-n...

Münchenbe például október elejéig.

ápr. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én kerestem az oldalon, de nem találtam.
ápr. 11. 05:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Menetjegyet általában a következő menetrendváltásig, ami december közepén szokás. Helyjegyet 2 hét-2 hónap között lehet előre venni, a vasúttársaságtól függ amelyik az adott szerelvényt kiadja.
ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jegy.mav.hu oldalon fél évre előre lehet, de a kedvezményes jegyeket csak 3 hónappal indulás előtt teszik fel, akkor érdemes lecsapni rájuk. A MÁV appon csak 2 hónapra előre lehet (addigra lehet, hogy elfogy a kedvezményes), ott viszont ingyen adják a helyjegyet, a jegy.mav.hu-n 1-3 € között van.
ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont most vettem Salzburgig.Minél hamarabb veszed annál olcsóbb.De például július végén nincs kedvezmény még tehát ott csak teljes árut tudnál venni.

Egyébként december 6-ig lehet mert utána menetrend változás van.Elvirán nézd

ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi
ápr. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!