Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV vagy Arriva ?

BKV vagy Arriva ?

Figyelt kérdés

Érdemi választ egyik cég sem fog adni, mert mindenki a maga lovát dicséri, de mi szól a bkv mellett és ellene, miért menjen az ember a bkv-hoz és miért az arrivához buszsofőrnek ( függetlenül, hogy van e fizetésben eltérés e vagy sem ), inkább a körülményekre lennék kíváncsi, hogy a bkv mondjuk nem annyira laza mint az arriva pl stb...

előre is köszi!



ápr. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Volános vagyok, de ha választani kéne BKV mert az bejelent rendesen, trébbek a buszok, de hosszú távon jobb. De van facebookon a buszosok,sofőrök csoport ott kérdezd meg.
ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagyok buszsofőr, de azt tudom, hogy közszférában dolgozni mazochizmus.
ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is bkv-t javasolnám a szoci cégmentalitás ellenére. Azért már ott is javult a buszállomány, ahhoz képest ami korábban volt. Igaz én 4 éve melóztam ott utoljára. Bár tény, h sok szar van még most is egyes garázsokban - pl. Kelenföldön a villany Modulok. Hasonlóságok is vannak, pl. részmunkát is vállalhatsz, vagy megválaszthatod, hogy délelőttös, délutános, stb. akarsz lenni. Arrivánál előbb tudsz csuklósra kerülni, ha akarsz. BKV-nál ez 1 vagy 2 év. Kérdezz meg sofőröket esetleg, és akkor el tudod dönteni, hogy hova akarsz menni. Ha nem tetszik, akkor otthagyod, kivéve, ha ott aakrod csinálni a D-t, meg a GKI-t, mert akkor tanulmányi szerződést kell vállalni.
ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jogsi van, ha annyira szar lenne nyilván eljön az ember, csak érdemes e egyáltalán időt áldozni rá...


mit értesz az alatt, hogy villany modulok ?

igen, azt hallottam/olvastam, hogy műszakot is lehet választani, de figyelembe is veszik azért ? normálisak ilyen téren ? vagy eleinte persze, ott leszel ahova kérted magad ,aztán pár hónap és azt veszed észre, hogy össze-vissza mész és beledöglesz :D

ápr. 19. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Az egy elektromos midibusz, ami egy alapjaiban elb@szott konstrukció.
ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 nincs össze-vissza. Állandó műszakod van, vagy max kettő, utóbbi elsősorban akkor ha beugrós vagy délelőttös vagy. Ha járod az egyiket, akkor néha előfordul a másik is (pl. hétköznap beugró, hétvégén délelőtt). Délutános az mindig délután, éjszakás meg mindig éjszakás, KIVÉVE, ha te szeretnél esetleg többet váltogatni, akkor ha tudják, megoldják.


Az elején lehet max olyan, hogy bocs, nincs hely ebben a vonalcsoportban, erre a műszakra, akkor dönthetsz, hogy mi a prioritás (inkább abban a vonalcsoportban, más műszakban, vagy inkább más vcs., de abban a műszakban amit szeretnél), de amint van hely, átrakunk oda, ahol szeretnél lenni és kész. Nem érdekük szar műszakot adni, mert ha te pl. korán kelő típus vagy, és éjfélkor végzel, akkor ku.va fáradt leszel, és az veszélyes az utasokra és a járműre nézve is. Meg persze nem sokáig fogsz ott dolgozni.


Arrivánál több a pénz, de nincs bejelentés, ha beteg vagy, éhen halsz, ha hitelt akarsz, nem kapsz, és nem éppen korrektek a túlóra-fizetésnél. BKV bejelent, mindent kifizet, minden 100%-ban tiszta, cserébe ugye nem annyira jók a buszaik. Rövidtávon Arriva, de ha jót akarsz, inkább a BKV-hoz menj.

ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!