Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV/Arriva buszvezetők...

A BKV/Arriva buszvezetők beosztása mi alapján készül? Lehet a dolgozóknak "egyéni preferenciája", hogy elsődlegesen milyen műszakban szeretne dolgozni, vagy a bekerüléskor beosztják valahova és akkor pl. 90%-ban éjszakás vagy délelőttös lesz?

Figyelt kérdés

2021. aug. 31. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A BKV-nál (mondjuk csak a villamosról tudok nyilatkozni, de alapvetően gondolom nincs nagy különbség) előző hónapban le kell adni egy ún. beosztáskérelmet, amiben a szabadságokat megjelölöd. Alapjáraton igen, a műszak állandó, édesanyukám sokáig állandó délelőttös volt, aztán mivel csak egy hetet voltam otthon, speciális kérésre (de ez jellemző) egy hét délelőtt, egy hét délután (mivel utóbbi sokkal jobban fizet), mióta nem gáz, ha éjszakára egyedül vagyok otthon, azóta pedig állandó délutános.

Na, a buszosoknál is körülbelül pontosan ugyanígy működik.

2021. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
BKK busz nincs,tanuljátok már meg..az csak egy közlekedésszervező.Na,akkor hogy válaszoljak is.Tizensok évet dolgoztam a bkv-nál.Anno megkérdezték hogy délelőttös,délutános lennék-e,vagy járnék kétrészest.Délutános akartam lenni,mert utálok korán kelni.Végig az is voltam míg ottdolgoztam.Átjöttem az arrivához,már jelentkezéskor mondtam hogy csak délutános leszek,ha jó jövök,ha nem akkor nem.Úgyhogy itt is délutános vagyok.
2023. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!