Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 23 évesen hogy a legolcsóbb a...

23 évesen hogy a legolcsóbb a tömegk Budapesten?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedés hogy a legolcsóbb? Gondolom havi bérlet, de hallottam olyanról is ha tartózkodási helyem ide szól és munkanélküli vagyok akkor van valami kedvezmény rá. Ez igaz? Nem tudom jelenleg milyen állami kedvezmények vannak tömegközlekedésre, aki jártas a témában segítene?

ápr. 21. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten már normál áron is olcsó a tömegközlekedés, de az elérhető kedvezményekről és azok feltételeiről itt olvashatsz: [link]
ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ha munkanélküli vagy, hanem ha álláskereső. Nagy a különbség! A sok csöves is ingyen utazna (nem mintha most nem azt tennék, de most bliccelnek).
ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól látom, nem szól az ilyen 25 év alattiakra való kedvezmény erre a tömegközlekedésre, csak távolsági járatokra igaz?
ápr. 21. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, de a helyközi közlekedés amúgyis jobb, több helyre eljutsz vele.
ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hivatalosan nincs olyan, hogy munkanélküli. Van a regisztrált álláskereső, meg a nem regisztrált álláskereső.
ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyalog mész az a legolcsóbb, mivel az ingyen van egyelőre.
ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stoppolj
ápr. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!