Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a Népligetből az...

Budapesten a Népligetből az Aréna plázáig hogy jutok el a legegyszerűbben/legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Pesten lesz fölösleges 5 órám,és szeretnék addig valamit csinálni,még nem indul a buszom Komárom felé.

A probléma annyi,hogy arra a buszra majd az Árpád-hídi buszállomáson kell felszállni.

Mi az,ami közel van mindkét helyhez,ami jó hely,és könnyen eljuthatok oda,és onnan könnyen eljuthatok az Árpád hídig? :)

Esetleg az Aréna vagy a Mammutra gondoltam..

mit javasoltok,és hogy juthatnék el?:)


2011. júl. 7. 18:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
55%
hívsz egy taxit, kb egy ezresért elvisz.. ha veszel mindenhol jegyet ugyanott vagy....
2011. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már egyszer feltetted.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__19..


WWW.UTVONALTERV.HU


és ne tedd fel mégegyszer!

2011. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.Ezt a kérdést NEM ÉN ÍRTAM.


:)


Tömegközlekedéssel szeretnék menni,légyszi olyan megoldást írjatok.

2011. júl. 7. 18:31
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
felszállsz a villamosra, stadionoknál leszállsz, majd trolival kb 3 megálló.
2011. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Oké, akkor olyan megoldást írok:


WWW.UTVONALTERV.HU

2011. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Népligetből az Europarkba kéne menned. Az is pláza, sok üzlettel, kajáldával, könnyű ott elütni pár órát.


A Népligetnél felszállva a 3-as metróra, 1 vagy 2 megálló a Határ út (ez a megálló neve). Itt leszállsz, és ahogy feljössz a felszínre, ott az Europark, nagyon közel van és nem lehet eltéveszteni.


De ha "ismertebb" helyet szeretnél, akkor szintén 3-as metró és a Nyugati pályaudvarig, ott a Westend.


Az Arénához csak átszállással lehet eljutni, ez a kettő egyszerűbb.

2011. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aztán beugorhatsz hozzám, és szórakoztatlak én, ott lakom az EP mellett... :D Persze csak ha lány vagy.... Ha nem, akkor semmi buzulás!!! :D
2011. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
18:47 Nagyon nagyon nagyon köszönöm :):):)
2011. júl. 7. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Aréna:

Gyorsabb módszer: 1-es villamos-Puskás Stadion-80-as vagy 80-s troli az Aréna Plázáig. (A Keleti pu. felé!) Hátrány, egy átszálló kell, de nem kell gyalogolni.


Olcsóbb módszer: 3-as metró-Deák tér-2-es metró Keleti, majd párszáz méter gyaloglás. Egy vonaljegy elég, mert metrós átszállásnál nem kell újat lyukasztani.

2011. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 órát vársz a buszra, amikor vonat óránként menne Komáromba? Nem értem a dolgot...
2011. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!