Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért lett tradíció, hogy...

Miért lett tradíció, hogy bkv-s utazás előtt egy hétig nem fürdik senki?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
undorító a tömegközlekedésnek még a gondolata is
ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki?

Aki munkába jár vele nap mint nap, az szerinted SOHA nem fürdik? Csak mert az általad írtakból logikusan ez következne.

ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez egyfajta védőpajzs. Így senki nem ül le mellém.


Józsi, 45, buszsofőr

ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én fürdök, viszont tömegközlekedésen baromi hamar le tudok izzadni. Egyrészt télen fűtenek mint az állat, nyáron eleve meleg van. Mellette kapaszkodni kell mikor a sofőr versenyautónak képzeli a buszt. A tömegben meg eleve feszült és ideges vagyok amitől izzadni kezdek. Ezért ha tehetem akkor maradok az autónál vagy biciklizem.
ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1x megálltam egy csaj mellett a buszon, és nem győzte extra látványosan tudtomra adni, mennyire undorodik, mert be voltam dezodorozva valamennyire...

Na van ilyen verzió is.

Gondoltam már, megkérdezem, mi bántja?

ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 az a fajta lány volt aki erről rögtön csinál egy instagram / tiktok posztot is? Mert akkor engedd el, ezek direkt a "bajt" keresik.
ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége fürdik, csak a csövesek nem. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy utóbbiakat miért engedik fel. Ha valaki mégis keményen fellép velük szemben, tehát betartatja a BKV szabályzatát, azt meg kirúgják (volt ilyen).
ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Józsi45 most, hogy van ez?
ápr. 26. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem győzte extra látványosan tudtomra adni, mennyire undorodik, mert be voltam dezodorozva valamennyire..."


Azért valljuk be dezodorokból is vannak olyan orrfacsaróan büdösek, hogy attól még a testszag is jobb.

ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A dezodor ha már testszagra nyomod csak tovább ront a helyzeten
ápr. 26. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!