Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor lesz vége ezeknek az...

Mikor lesz vége ezeknek az áldatlan közlekedési állapotoknak Budapesten?

Figyelt kérdés
11. kerületben élek. Tömegközelekedek. Ha rokonokhoz megyünk hétvégén használjuk az autót. Észak Pest megyébe igyekeztünk volna vasárnap, anyáknapján. Jó előre megterveztem az utam, hogy elkerüljem a lezáársokat. Majdnem két órába telt a 60 km-es távolság. Petőfi híd sávkorlátozás, mosás miatt, Szabadság híd lezárva fesztivál miatt, Erzsébet híd csurig bedugulva, Lánc híd lezárva, pesti alsó rakpart lezárva. Továbbá az V. kerület Kossuth Lajos utcában, ami talán Budapest egyik legforgalmasabb útszakasza kihelyeztek egy sávkorlátozást, emiatt át kell sorolni. Ez valami féle szándékos szivatása a budapesti közlekedőknek? Buszt is érint. Meggyőződésem, hogy lehetne másképp, de némi szándékosságot érzek abban, hogy ezt a káoszt a választások előttre időzítették. Karácsony Gergely ennyire nem akarja folytatni?
máj. 7. 16:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha már 11.ker., onnan előbb kerülnék az M0 felé is, mint bemenjek a városba...
máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudsz közlekedni, az a helyzet. 11. kerületből Észak-Pest felé Lánchíd, meg Petőfi híd? A leglúzerebb útvonal-választás. Max az Árpád híd, amit még érdemes bevállalni, ha Gödöllő-Veresegyház az irány. Egy gyakorlott pesti közlekedő tudja, hogy még hêtvégén is kerülni kell a belvároson áthaladást, mert mindig van valami gebasz.
máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

És mennyi lett volna a korlátozások nélkül a nettó menetídő?

Arányt kellene nézni. Én rendszeresen járok a XI. kerületből Vácra, még a reggeli/délutáni csúcsban sem tart soha 60-70 percnél tovább. SZóval erősen hiszti kategória.

Persze, Karigeri direkt meg akarja buktatni saját magát, facepalm... Sok volt az M1?

máj. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A szuperintelligens, szövegértésből 1-es kommentelőknek írom, bár azt hittem egyértelmű a kiírásom: Bel budáról (Gellért tér )szerettem volna észak pestre eljutni VASÁRNAP DÉLELŐTT. Nyilván az is egy opció kedves IQ bajnokok, ha ugyan északra akarok menni, hogy délnek indulok (Rákóczi híd, Hungária krt) hiszen egyszer majd csak odaérek :D De valamilyen oknál fogva azt hittem nem kell kilómétereket mennem délnek, hogy aztán visszabumlizhassak északnak, pesten.
máj. 8. 13:01
 15/24 hypno ***** válasza:

#14


Először is Észak Pest megyét írtál. Az nem, észak pest.

A budai alsó rakpartot onnan ahonnan állítólag indultál, semennyiből nem tart elérni és az, meg a Szentendrei út simán kivezet a városból. Egészen a Megyeri hídig, ahol szépen lazán át lehet kocogni a pesti oldalra.

máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Ne hisztizz, kérdező! Miből tartott volna úgy elindulni a kocsival, hogy mielőtt egy métert is gurulsz, elindítod vagy a wazet, vagy a google maps-t? Mindkettő mutatja a lezárásokat, a dugókat, és be lehet rajtuk állítani, hogy a leggyorsabb útvonalat mutassa. Sajnos nem tudod, merre vagy arccal előre.

Legjözelebb menjetek tömegközlekedéssel, és akkor nem kell a volán mögött ülve hisztizned, és azon görcsölnöd, hogy vajon hogy fogod megoldani a sávváltás problémáját...

máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

"Észak Pest megyébe igyekeztünk"

"szerettem volna észak pestre eljutni"

Akkor most pontosan hova??

És a városon belül sikerült 2 órát kocsikáznod?

Ez a kérdés egyre szórakoztatóbb :DD

Nem lehet hogy gyalogos, vagy kerékpáros módba volt kapcsolva a GPS?

És igen drágaságom, ha el akarod kerülni a dugókat, lezárásokat, akkor bizony kerülhettél volna akár a lágymányosi híd felé is, még úgy is sokkal rövidebb idő alatt jutottál volna a célodhoz.

máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#15 Engedd el, hazudik mint a vízfolyás.


"Nyilván az is egy opció kedves IQ bajnokok, ha ugyan északra akarok menni, hogy délnek indulok"


Csak megsúgom kedves IQ bajnok, hogy te magad emlegetted a Petőfi hidat, amihez szintén délre kell indulnod. Elég nagy öngól.

máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%
Csak a miheztartás végett, megnéztem Google Mapsen az aktuális (délután 16 óra van, azaz csúcsforgalom) közlekedési adatokat, Észak-Pestre így is maximum 30 perces utazási időt ír... Erről ennyit.
máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
#19: nyilván, mivel tipikus hétvégi sofőr, aki gps nélkül a saját utcájában is eltéved, és fel van háborodva, ha nem steril, problémamentes forgalomban kell vezetnie. Csak azt nem értem, minek ül volán mögé olyan, aki rühelli az egészet?
máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!