Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor lesz vége ezeknek az...

Mikor lesz vége ezeknek az áldatlan közlekedési állapotoknak Budapesten?

Figyelt kérdés
11. kerületben élek. Tömegközelekedek. Ha rokonokhoz megyünk hétvégén használjuk az autót. Észak Pest megyébe igyekeztünk volna vasárnap, anyáknapján. Jó előre megterveztem az utam, hogy elkerüljem a lezáársokat. Majdnem két órába telt a 60 km-es távolság. Petőfi híd sávkorlátozás, mosás miatt, Szabadság híd lezárva fesztivál miatt, Erzsébet híd csurig bedugulva, Lánc híd lezárva, pesti alsó rakpart lezárva. Továbbá az V. kerület Kossuth Lajos utcában, ami talán Budapest egyik legforgalmasabb útszakasza kihelyeztek egy sávkorlátozást, emiatt át kell sorolni. Ez valami féle szándékos szivatása a budapesti közlekedőknek? Buszt is érint. Meggyőződésem, hogy lehetne másképp, de némi szándékosságot érzek abban, hogy ezt a káoszt a választások előttre időzítették. Karácsony Gergely ennyire nem akarja folytatni?
máj. 7. 16:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
#20 Szerintem nem erről van szó, hanem arról, hogy jönnek a választások és időben el kell kezdeni "puhítani"a népet a "karácsonyozással".
máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy észak pest megyébe jussak érintenem kell észak pestet, teljesen mindegy, hogy melyik hidat használom, onnan ahonnan indultam. Google Maps javasolt három útvonalat, kiválasztottam azt, amelyikről nem mondta a rádió, hogy le van zárva, vagy korlátozás van. Három héttel ezelőtt, szombaton óriási dugóba kerültem a szentendrei úton, kövezzetek meg ezért is polgártársaim, de kerülni szoktam azokat az útszakaszokat ahol egyszer kellemetlenségbe futok, pl 25 perces araszolás Szentendre felé, szintén hétvégén, balesetet nem láttam, így az oka ismeretlen maradt előttem. Aki rendszeresen jár arra és állítja nincs dugó készséggel elhiszem, én mást tapasztaltam, így nem szívesen megyek arra többet. Tény, hogy az autósok büntetése, karácsony oszlopok és ész nélküli bicikliutak nem segítenek a helyzeten. Ettől független úgy gondolom, hogy ilyen primitív módon kialakított korlátozások (Kossuth Lajos utca) csak és kizárólag szándékos hozzá nem értés, vagy szándékos provokáció következtében jöhetnek létre. És hát nyakunkon a választás, önkénytelenül is gyanakszik az ember valamilyen politikai szándékra.
máj. 9. 14:28
 23/24 anonim ***** válasza:
41%

Ahhoz képest, hogy állításod szerint kerülöd a forgalmas útszakaszokat, a hisztid végig arról szól, hogy a köztudottan legforgalmasabb útszakaszokat választottad kedves polgártárs.


A kérdésed a politika kategóriába való Fidder.

máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ne akarná folytatni. Egyszerűen ennyire nem ért semmihez.
máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!