Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit magyaráz magában az a nő...

Mit magyaráz magában az a nő reggelente az Astoriánál?

Figyelt kérdés
Ahogy kijövök a metróból, minden reggel ott van egy nő fekete ruhában, és kétségbeesett fejjel magyaráz, de még soha nem tudtam megérteni miről beszél. XD
2010. okt. 31. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Arról, hogy eggyesek milyen értelmetlen kérdéseket tudnak kiírni a www.gyakorikerdesek.hu-ra.. :-))
2010. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Basszus tényleg ezért kérdést kiírni...

Azt mondta, hogy írj ki egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra hogy mit motyogok az Astorián minden nap...

2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%
Lehet érte valami tragédia... (fekete ruha, motyogás..) Bárkivel megtörténhet, akár veled is.
2010. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy dilis?
2010. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos dilis, ha nem írod oda, h Astoria, akkor akkor lehetett vna akár a pécsi is.....bár az nem csak motyog....de vannak ilyen dilisek az utcán....tudod, bezárt a lipót....most ez van :/ xD
2010. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Jajj, amúgy meg nem mondod komolyan, h tényleg érdekel, h mi a témája, biztos vmi összefüggéstelen zagyvaság, DE ha már ennyire kíváncsi vagy, akkor KÉRDEZD MEG TŐLE, kötve hiszem, h bárki is tudná, h miről beszél, vagy hogy használná az oldalt, és leírná saját maga. :DDDD
2010. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szegény,talán a villanyszámláját próbálja memorizálni, hogyha bemegy reklamálni az Eon-hoz akkor tudja mit kell mondania!!Mikor én is megpróbáltam megérteni majdnem énis így jártam.Sajnos a rángás még néha azóta is előjön.
2010. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!