Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet bekerülni a...

Hogyan lehet bekerülni a Mávhoz jegyvizsgálónak?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne még kb mennyi a kereset,milyen felvételi eljárás van stb.Aki tudja írjon légyszi!
2009. jan. 29. 20:19
 1/6 anonim válasza:
100%

Megpróbálok pontosan válaszolni a kérdésedre amennyire én tudok. Több telepállomáson vannak jegyvizsgálók az országban, attól függ, hogy hol laksz és hogy ott a legközelebbi ilyen helyen van e szükség épp jegyvizsgálókra. A jegyvizsgálók a MÁV-Start Zrt. emberei, ők "iskoláznak be" és a MÁV "saját" iskoláját kell 3 hónap alatt kitaposni, ahol a hét öt napján kereskedelmet és forgalmat tanítanak többek között. Ha letudsz vizsgázni, -amit persze nem szabad alábecsülni, hisz emberi életekről van néha szó!- akkor körülbelül 1 hónap felügyelet alatti "munka" (szolgálat) után kezdhetsz el dolgozni, mint vezető jegyvizsgáló.

A bér, ha kezdő vagy akkor olyan 8x.xxx-9x.xxx, de száz alatti netto. Remélem kielégítő válasz volt.

2009. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kielégítő,pontos gyors választ.

Sokat segítettél.Remlem sikerül.

2009. jan. 29. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De erre még jön pótlék.

Rokonom csinálja (munkaügyileg) a felvételt. Múltkor mesélte, mennyi diplomás ember megy hozzájuk. Ha néha rákérdez, az a válasz, hogy nekik a sok szabadidő fontosabb, mint a sok pénz.

2009. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz, az én férjem éppen ezt a tanfolyamot csinálja, mint igazi "vonatőrült":) Ha érdekelnek részletek, írj priviben, szívesen válaszolunk!
2009. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem megvan a vasúton az összes szakvizsgám, nagyforgalmim, önállósító vizsgám. Ha bármiben segíthetek, szólj, szívesen teszem! :) És tényleg vagyunk páran több nyelvvizsgával, több diplomával rendelkező jegyvizsgálók. Változott picit a világ. :)
2009. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne,már többször jelentkeztem de semmi válasz.Lehet szinte bárhol,úgyis el akarok költözni onnan ahol most lakom.
2011. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!