Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 70es trolin szoktak lenni...

A 70es trolin szoktak lenni ellenőrök?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam velük ott, bár nem sűrűn járok vele. (Havi 5-6 alkalommal kb.)
2011. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az lesz a durva ha az lesz amit most kezdtek el a BKV nál hogy közfelügyelet fentartokal fognak menni :S

szép világ lesz :S

2011. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fúú ne is mondd ezt a közterüklet felügyelős dolgot :S VEttem is egy havi bérletet most mert még nem tudom meddig nélkülözöm a kocsim. Persze eddig jegy volt nálam de nem kellett használni. De most kb hajamra kenhetem a bérletem mert nem csinálta meg nekem az igazolványt a bérlet pénztáros mondván hogy 2 éves a fényképem amit adni akartam (a a tokot meg 10 évre adják szóval tök mindegy innentől kezdve a történet)


Amúgy a 70-esen nem nagyon járnak. Inkább a metrók a 4-6-5-7-7E-173-173E-178-178A vonalakat nézik.

2011. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jan. 12. 12:33
 5/8 anonim válasza:
Azért elég dúrva, hogy sokan azon vannak felháborodva, hogy merik őket ellenőrizni az ellenőrök, meg az, hogy nem lyukasztanak jegyet csak állandóan náluk van egy, ha meg megbüntetik őket, akkor szemét a BKV. Nem tudom egyesek mit szólnának ahhoz ha pl. lenne egy boltjuk de a vásárlók nem fizetnének az áruért.
2011. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akinek meg nincs rá pénze az menjen gyalog.
2011. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de azt is nézd mennyibe kerül egy jegy !!!! azért az árért nem azta szolgáltatást kéne adni amit adnak :S

ha 60 ft lene jegy több jegyet adnának el...ma már aki általános iskolába jár még az is log..

" Törvényekkel hajtanak

A törvénytelenségbe "


ez a nem mindegy !!

2011. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39.000ezres fizetésből élj meg, jah és még vegyek is mellé jegyet/bérletet, és abból éljek meg..persze.. naponta gyalogoljak 2órát munkába. Amíg megtehettem kerékpárral jártam, de most itt a rossz idő, kétszeresére dagadt a mandulám amúgy is így kénytelen leszek trolival járni, igaz nem ezen a vonalon. És most büntettek meg 2 hete a 3mas villamoson, mert rámfogta a gyökér hogy használva volt már a jegyem(persze ez nem így volt) elötte lyukasztottam ki, közterületesekkel voltak meg rendőrökkel.(délután 16óra körül) cigány csöves nagyívben kivolt kerülve természetesen ;)
2011. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!