Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamoson szoktak...

Az 1-es villamoson szoktak ellenőrök járni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
32%
Nem.
2011. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen szoktak.

És jegyet amúgy sem azért kell venni mert jön az ellenőr, hanem azért mert a szolgáltatásnak, amit igénybe veszel, ára van...

2011. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Utolsónak: Csak ilyen szolgáltatásért a kutya se hajlandó fizetni...

Egyszerü megoldás az ellenőrök ellen: lyukasztó mellé állsz és amint felhuzza a karszalagot az ellenőr, lyukasztasz :)

2011. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hármaska te elolvastad a kérdést? Nem arról szól, hogy fejtsd ki a véleményed a bliccelésről.
2013. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ötöske! Te olvastad a kérdést? Nem arról szól, hogy más hozzászólókat fikázzál és beszóljál nekik.
2013. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Előző bántottalak én téged valamilyen jelzővel? Akkor meg miről beszélsz? Na vajon ebben a hsz.-ben mi kivetnivalót találsz?
2013. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hármaska, valóban nem a véleményed kérdeztem. SOS el kellett jutnom valahova, és nem volt pénzem jegyre, a bérletem meg lejárt.


Ha nem tudsz megjegyzések nélkül egy egyszerű kérdésre válaszolni, akkor tartsd meg magadnak a választ. Köszöntem!

2013. máj. 28. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Ótvar tolvaj vagy. Érdekel valakit a magyarázkodásod? Nem. Pont.
2013. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ugyan mondjad már meg, miért vagyok tolvaj...?

Becsületesen veszek bérletet, amióta csak "rá vagyok kötelezve", és pont volt egy rossz időszakom, mert meghalt az anyukám, te nagyon okos, és ezért nem volt pénzem rá, tehát nekem te itt ne tolvajozz le, te kis nyomoronc. Inkább menj, és törődj a saját dolgoddal.

2013. máj. 28. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!