Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Keletiben szállok...

Budapest Keletiben szállok le. A Lechner Ödön fasor messze van innen? Hogyan juthatok el oda?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:45
 1/5 Tubarózsa ***** válasza:

nekem ezt adta ki a bkv kereső: keletiből 173as busszal Astoria, onan 47es villamos Fővám térig, majd 2es villamos Haller utcáig.

nem tudom jó-e? de ha nem jó vki javitson ki. üdv

20L

2011. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igen.Egy járat már nem is megy arra?:))
2011. jan. 24. 20:27
 3/5 Tubarózsa ***** válasza:
első vagyok. hát egy járattal nem lehet átmenni, az tutti. de mondom, nekem a bkv dobta igy ki, lehet van más is ami egyszerűbb, de nem tudom. sajna
2011. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 24-es villamos közvetlen elvisz, a Haller utcánál kell leszállni.
2011. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha 3 járattal kell menni, akkor jobban jársz ha taxival mész, kb ugyannyi a 3 jegy, mint a taxiköltség. Persze nagyon figyelj, hogy semmi esetre se szállj be olyan taxiba, amit a pályaudvaron ajánlanak neked. Mindenképp telefonon hívj egyet az olcsóbb társaságok közül, pl. minimobil vagy taxiplus.
2011. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!