Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 59-es villamoson mennyire...

Az 59-es villamoson mennyire gyakoriak az ellenőrök?

Figyelt kérdés
Márton Áron tértől a Moszkváig mennék. Reggeli órák, déli órák, és az esti órák érdekelnének.
2011. jan. 29. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Csúcsban gyakrabban vannak, azon kívül csak néha, este 10 körül még nem láttam egyet sem.

Persze, ha most azt írtam volna, hogy még sohasem volt rajta ellenőr, attól lehet, hogy pont holnap mennek oda.

2011. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél jegyet és nem fog érdekelni mikor vannak ellenőrök...
2011. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől a reggeli és délutáni órákban ellenőr kollégáink fogják ellenőrizni minden járaton az érvényes jegyeket, bérleteket. BKV.
2011. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy jegyet, ha felszállnak lyukasztod. Hónapok óta hordom magammal ugyanazt a kezeletlen jegyet, egy ellenőrzésbe sem futottam még bele.
2011. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Farkasréti temetőnél szálltak fel, kb 1 órája. A környéken lakom, már haza is értem, és mivel van bérletem még "további szép napot" is kaptam... :D
2012. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!