Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Úgy hallottam, hogy ha van...

Úgy hallottam, hogy ha van BKV-s bérletem, akkor Bp-re kedvezményesen utazhatok vonaton (Székesfehérvárról). Ez igaz? Ha igen hogy van a kedvezmény?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csatlakozó jegyet vehetsz. A pénztárban úgy kell kérni, hogy Budapest-bérlethez csatlakozó jegyet szeretnél mondjuk a déliig.
2011. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz, esetedben csak annyit kell mondanod a mondókád végére a pénztárosnak, hogy Budapest-bérlettel kéred a jegyet.


Ez teljes árúnál -365, míg diáknál -180 forint kedvezményt jelent.

2011. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
arra még figyeljünk, hogy elvileg nem minden vonaton fogadják el a budapest bérletet (BB), az elvira felünteti melyik vonaton fogadják el. indulás előzz azért ezt érdemes leellenőrizni. Főleg a különlegesebb vonatokon nem érvényes (nemzetközi gyors, ic, expressz, ilyesmik....)
2011. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok közül, amelyek közvetlenül mennek a Délibe Székesfehérvárról mindegyiken elfogadják, kivéve a 16:38-as Citadella nemzetközi gyorsvonat.
2011. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!