Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A munkaügyi hivatalnál az...

Kokas Lajos kérdése:

A munkaügyi hivatalnál az utazási költségtérítéshez, kérik a teljesárú bérletszelvényt. Hogy juthatnék 2010-es Okt. ; Nov. ;Dec. ; és 2011. Januári szelvényhez?

Figyelt kérdés
Számla nem szükséges, csak a szelvény.
2011. febr. 1. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg Vaterán nézz körül, ott szokott fentlenni.
2011. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a munkaügyi hivatal folyósítja az utazási költségtérítést, legalábbis nálunk nem. A cégnél a bérszámfejtőknek kell leadni a bérletet, csak a szelvényt, számla nem kell. Ez alapján költségelik az árának X százalékát, nálunk (Bp) így működik.
2011. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De a munkanélkülieknek a munkaügyi hivatal folyósítja...
2011. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15.02-es vagyok, jajj akkor bocsánat rosszul értettem..
2011. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
totál gáz az egész rendszer! A Békásmegyeri munkaügyi h. szerződést kötött egy csepeli autó vezetés oktató céggel, akik Szigetszentmiklóson (nem a hév vonalán) tartják a gyakorlati oktatást. Na erre minek vegyek BKV bérletet????? Persze az odautazás azért még pénzbe kerül, de azt csak BKV bérlet ellenében térítik!!!!
2011. febr. 4. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen eset.. de ezt sem értem Békásmegyeri és Szigetszentmiklósival köt szerződést jó, hogy nem már mindjárt Szegedivel, szerencsétlen ember utazzon át az egész városon plusz még azon kívül is. Olyat próbálj meg valamiféle egyesített bérlet ami a bkv-n kívül jó még a volánbuszra is és azzal esetleg el tudsz járni, csak kérdéses, hogy azt térítik-e.
2011. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Olyat próbálj meg valamiféle egyesített bérlet ami a bkv-n kívül jó még a volánbuszra is és azzal esetleg el tudsz járni, csak kérdéses, hogy azt térítik-e."


Már csak olyan BKV bérlet van, sima nincs is. Úgyhogy nyilván térítik neki.

2011. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23:03-as, ha a sima Budapest-bérletre gondolsz tudom, hogy jó a volánra is de azzal csak Bp-n belül utazhatsz tehát nem mehetsz ki Szigetszentmiklósra..
2011. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!