Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tehenet lehet szállítani...

Tehenet lehet szállítani személyvonaton? Milyen jegyet kell neki venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 23:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak marhák utazhatnak!
2011. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 omadjoe ***** válasza:
67%

nem. de ha teszel alá, és fölé egy fél zsemlét. majd ugy viszed fel a vonatra, akkor igen. persze kérdésre, hogy mi ez? válaszod: ez a reggelim! mekiben vettem a marhaszenyot! :D


kuyának, és a majomnak kell kutyajegyet venned.5

2011. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Vinnéd a zasszonyt is?
2011. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem, igazi tehénről van szó. :D Azért kérdezem, mert nyáron valószínűleg kapok egy tehenet, amit Somogy megyéből kéne elszállítanom Pest megyébe. Akitől veszem, nem tudja megoldani a szállítását, és nem hiszem, hogy tudok szerezni valami spéci tehénszállító kocsit, tehát marad a vonatozás. :D
2011. febr. 3. 23:25
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg komoly a kérdés:


Próbáld meg lebeszélni a jegyvizsgálóval/kalauzzal ( ajánlj fel kis mellékest ), meg vigyél valami pallót, amin szerencsétlen állat fel tud menni. Ja, és olyan bhv kocsival felszerelt vonaton menj, amin van kerékpárszállító kocsi. Így talán van esélyed, de úgy semmiképp se próbáld meg, hogy a kalauz nem is tud a szándékodról.

2011. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

A kalauz tuti bután bámulna rád, aztán a tehénre, aztán rád, aztán a tehénre... :P

Szerintem lószállító utánfutóval tehén is szállítható. Nem hinném, hogy speciálisabb, mint egy ló.

2011. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

Kerékpárszállító kocsi alatt ezt értem:

[link]


Ide szépen beáll a Riska, nem fog senkit se zavarni.

2011. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

És hogy megy fel a vonatra? :D :D

Besz.rok! :D

2011. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
na,ez ötletnek nem utolsó.Ha vonatozni akarsz vele,az csak tehervonat lehet,érdeklődj a MÁV-nál.De nem hiszem,hogy kifizetődő,lehet,hogy a szállítás árán két tehenet is vehetnél helyben!Teherautóval szokták az ilyen állatokat szállítani.
2011. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%
Van oldalüléses motorom,majd azzal elviszem én neked ahova kell.
2011. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!