Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Hajdú Volánnál üzemeltetett Credo típusú autóbuszokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne mind az utazóközönség, mind pedig a járművezetők véleménye: mi a véleményetek a Credo típusú autóbuszokról?
2011. márc. 5. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

bár nálunk Kapos Volán van, gondolom a Credo buszok között nincs sok különbség a színén kívül,

és az iskolabuszunk is Credo

(két különböző típus :D)


szerintem jó, csendes, kényelmes buszok

2011. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
5 évig éltem a Credo-k "fővárosában" (Győrben). A régebbi típusokhoz képest sokat fejlődtek a járművek, de sajnos még mindig megvannak az olcsóságból származó hibák. Alig egy-két éves buszoknál már meglazulnak bizonyos kötések és csörög-zörög az egész utastér. Amúgy nem lenne rossz autóbusz, például a Citadell egész tetszetős.
2011. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
szívesebben járok egy ezer éves Ikarusszal :/
2011. márc. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem csak az ajtaja idegesít, lassú és sz*r. Amúgy a buszról nincs negatív véleményem, de a csuklós ARC marad a kedvencem.

[link]

2011. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2007-óta vezetek Credo típusú autóbuszt (nem Hajdu volánost). Nekem nincs vele különösebb gondom,napi 450km-t megyek vele,nyáron volt kuplungcsere,meg egyszer eltört a gázolajcső,ezeket leszámítva még nem volt vele komolyabb gond. A fogyasztása nagyon jó 20-22l.
2011. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 7. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem elég hogy rondák ezek a kiskerekes SOR licenc buszok de ahogy össze is rakták őket. Akkor már inkább az új Ikarus V134-127-187 család. Ők sem a legjobbak de már lassan 100 darabot adtak el belőle míga Credo nagykerekes búszból most tart a 3 busznál.

Hozzá teszem Ikarusból már van troli is szegeden. Pesten volt hozzá szerencsém (vezetve) és tejesen jó gép.

2011. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!